- AT5 Producties
- Adverteren op AT5
- Bereik
- Tarieven
- Aanbiedingen
In samenwerking met Martijn Machielse van Mynth Events heeft Jade Jagger maandag gezorgd voor een schitterende modeshow in club Trouw.
Foto: frank buisJade (38), dochter van de fameuze zanger Mick Jagger, is van alle markten thuis. Ze maakt al jaren sieraden en sinds enkele jaren ook kleding. Haar collectie bevat grotendeels invloeden uit de jaren tachtig. Jade:"Ik gebruik veel felle kleuren als roze, geel en groen, maar ook zwart, zilver en zwart-wit. Noem het punkstijl gecombineerd met heftige kleurtjes. De gekke discokleuren zijn invloeden uit de eighties, mijn eigen jeugd. Ik droeg het zelf ook toen ik jong was."
Als sieradenontwerpster werkt ze ook nog steeds voor de Britse juwelier Garrard in Londen. Daarnaast reist ze voor inspiratie vaak af naar hippieplaatsen zoals Goa (India). Jade's samenwerking met Martijn Machielse bevalt haar goed:"We hebben eerder een clubavond gedaan en nu vanavond weer. Hij doet geen mainstream dingen en daarom werk ik graag met hem samen."

0 reacties
Wat vind jij?
Voeg reactie toe
Nu op TV
Straks op TV