- AT5 Producties
- Adverteren op AT5
- Bereik
- Tarieven
- Aanbiedingen
Het GVB heeft tijdelijk twee bushaltes in Floradorp in Noord opgeheven. Het vervoersbedrijf laat weten dat ze dit ieder jaar rond dit tijdstip doen, vanwege de overlast door jongeren in de buurt.
Het gaat om buslijn 38 en om de haltes aan de Sneeuwbalstraat en de Floraweg. Vanaf twee januari rijden de bussen weer volgens de normale dienstregeling.
In Floradorp zijn de afgelopen dagen meerdere incidenten geweest tussen bewoners en politie. Een agent raakte afgelopen week gewond tijdens de arrestatie van een motorrijder. Inmiddels is de man die de agent sloeg alweer vrijgelaten door de politie. De buurt is al dagen in de ban van het traditionele nieuwjaarsvuur. Na ongeregeldheden enkele jaren geleden houdt de politie de buurt tegenwoordig rond de jaarwisseling goed in de gaten.

0 reacties
Wat vind jij?
Voeg reactie toe
Nu op TV
Straks op TV