- AT5 Producties
- Adverteren op AT5
- Bereik
- Tarieven
- Aanbiedingen
De moeder van de 19-jarige Sergio die in juli 2004 overleed bij het strand Blijburg op IJburg, stapt naar het Europese Hof voor de Rechten van de Mens.
Foto: Jason MorrisonHaar zoon was daar gaan zwemmen en verdronk. De moeder probeerde tevergeefs de gemeente te laten vervolgen omdat geen voorzieningen waren aangebracht die wezen op de risico's voor zwemmers.
In juni oordeelde het gerechtshof in de hoofdstad dat de gemeente inderdaad in strijd had gehandeld met de veiligheidsvoorschriften, maar dat de procedure bij het hof en het politieonderzoek te veel tijd in beslag hadden genomen. Daardoor was de zaak volgens het gerechtshof verjaard.
Advocaat Korver meent dat de moeder haar recht moet kunnen halen en stapt daarom nu naar het hof in Straatsburg . Het kan jaren duren voor er een uitspraak is.

0 reacties
Wat vind jij?
Voeg reactie toe
Nu op TV
Straks op TV