- AT5 Producties
- Adverteren op AT5
- Bereik
- Tarieven
- Aanbiedingen
Door een ingestelde snelheidsbeperking en omdat iedereen zich daaraan houdt kan het verkeer op de snelwegen wel doorrijden.
Dat meldt de verkeersdienst VID. Connexion meldt dat de bussen van en naar Schiphol, Uithoorn, Zuidtangent en Haarlem rijden maar wel met vertraging.
Het GVB laat weten dat de trams en bussen in de stad gewoon rijden, maar dat mensen wel rekening moeten houden met enige vertraging. Het is erg druk in het openbaar vervoer omdat meer mensen dan normaal voor de tram of bus hebben gekozen in plaats van fiets of auto.
Pas vannacht rond 01.45 uur was ook de hardnekkigste file, op de A9 tussen Amstelveen en Alkmaar, definitief opgelost. Dat bleek uit informatie van de VID. Rond middernacht stond op de A9 nog altijd een file van 16 kilometer ten gevolge van het winterse weer. Zulke lange files komen zo laat op de avond maar zelden voor.

0 reacties
Wat vind jij?
Voeg reactie toe
Nu op TV
Straks op TV