- AT5 Producties
- Adverteren op AT5
- Bereik
- Tarieven
- Aanbiedingen
Het bedrijfsleven noemt de plannen voor een olympisch stadion in de haven “belachelijk”. De bedrijven staan niet langer achter de ambities van Amsterdam, die de Spelen van 2028 wil organiseren.

Het havengebied binnen de A10 is samen met de Zuidas in beeld voor de bouw van een stadion en een olympisch dorp om de sporters te huisvesten. Een convenant garandeert dat havengerelateerde bedrijven tot minstens 2029 kunnen blijven, maar de bouw van sportfaciliteiten maakt dit onmogelijk.
Paul Wevers, de voorzitter van de Ondernemersvereniging Regio Amsterdam, is van mening dat de zuid- en zuidoostkant van de stad een betere plek zijn voor olympische locaties. 'Dat voegt iets toe en breekt, zoals in de haven, niets af'.

0 reacties
Wat vind jij?
Voeg reactie toe
Straks op TV