- AT5 Producties
- Adverteren op AT5
- Bereik
- Tarieven
- Aanbiedingen
Prijsvechter Easyjet vindt Schiphol veel te duur en gaat met nieuwe bestemmingen over de grens frontaal de aanval openen op de Nederlandse luchthaven.
Foto: De Voorbijganger
De Britse luchtvaartmaatschappij start binnenkort een groot aantal nieuwe op Nederland gerichte bestemmingen om reizigers naar de luchthavens van Brussel, Düsseldorf en Dortmund te lokken.
“We willen dolgraag uitbreiden op Schiphol, maar de luchthaven is gewoon veel te duur en wil niet naar ons luisteren. Daarom gaan we het nu zo doen”, aldus Easyjet-directeur Cor Vrieswijk zaterdag in een interview met De Telegraaf.
Easjet is al langere tijd kritisch op Schiphol. Ondanks de afschaffing van de vliegtaks is Schiphol volgens de onderneming de duurste luchthaven van Europa.

0 reacties
Wat vind jij?
Voeg reactie toe




meer Zakelijk








meer

Alarmlijn (020) 555 11 55 - Mail tip@at5.nl
Vanaf donderdag 18 maart een nieuw programma op AT5: Zoom. In 'Zoom' het leven van bekende en minder bekende Amsterdammers. Hoe ziet een werkdag eruit van presentator Twan Huys? Is nieuw raadslid Ans van der Velde een beetje opgewassen tegen de gemeentepolitiek? Vandaag: Hoe vergaat het de weduwe van Simon Vinkenoog, Edith Ringnalda?
| STRAKS | |
| 23:12 | Amsterdam Inc |
| 23:18 | Awick |
| 23:30 | AT5 Nieuws |
| 23:48 | Kort Amsterdams |
| 23:54 | Het Verkeer |
| bekijk de AT5 programmagids | |