- AT5 Producties
- Adverteren op AT5
- Bereik
- Tarieven
- Aanbiedingen
Openbaarvervoersbedrijven loven tien iPads uit als prijs om studenten aan te sporen zo snel mogelijk hun ov-chipkaart te activeren. Dit heeft een woordvoerder maandag bekendgemaakt.
Studenten hadden eigenlijk al per 1 januari met hun nieuwe vervoersbewijs moeten kunnen reizen. Technische problemen bij de vervoerders gooiden roet in het eten. Studenten konden daardoor hun kaart niet opladen. De datum van 1 februari werd ook al niet gehaald.
Na het verhelpen van de problemen heeft volgens de ov-branche intussen ruim twee derde van de studenten zijn kaart opgeladen. Om de laatste, vooral mbo-studenten over de streep te trekken, maken ze kans op enkele 'fantastische' prijzen. De hoofdprijs is een 'volledig verzorgde wintersportvakantie' voor de winnaar, die vijf vrienden/vriendinnen mag meenemen. Daarnaast maken studenten kans op één van de tien iPads, het gloednieuwe mobiele apparaat van Apple, die tot het prijzenpakket behoren.

0 reacties
Wat vind jij?
Voeg reactie toe







meer Zakelijk


meer

Alarmlijn (020) 555 11 55 - Mail tip@at5.nl
In Studio Ajax praat onze host Hidde van Warmerdam met Jan Vertonghen. Na de topper tegen PSV komt de verdediger snel naar de AEGON-zaal om over de wedstrijd te praten. Ook te gast: hartstochtelijk Ajax-supporter Peter Heerschop en die-hard PSV-fan Frank Lammers.
| STRAKS | |
| 20:00 | NOS Journaal |
| 20:25 | AT5 Nieuws |
| 20:34 | Kort Amsterdams |
| 20:44 | MTNL 020 |
| 21:12 | Onbekende Bekenden |
| bekijk de AT5 programmagids | |