- AT5 Producties
- Adverteren op AT5
- Bereik
- Tarieven
- Aanbiedingen
Geen van de passagiers die gisteren gewond raakte bij de metrobotsing heeft de nacht in het ziekenhuis hoeven doorbrengen,.
Van de 30 mensen die gewond raakten, zijn er zaterdag negen voor onderzoek naar het OLVG, het Boven IJ of het AMC gebracht. Geen van hen hoefde uiteindelijk te worden opgenomen.
De huisartsenpost aan de Wibautstraat, pal tegenover het metrostation, was gisteren het calamiteitencentrum voor alle slachtoffers. Kort voor de botsing hadden de dienstdoende huisartsen net hun wacht gewisseld. Huisarts Kees in 't Veld was zelfs al een paar minuten de deur uit toen hij op straat sirenes hoorde. Hij kon meteen weer aan de slag. De 31 slachtoffers van de metrobotsing kregen alle prioriteit. De patienten en spoedvisites van de huisartsenpost werden snel overgenomen door andere praktijken.

1 reactie
Wat vind jij?
Voeg reactie toe
Straks op TV