- AT5 Producties
- Adverteren op AT5
- Bereik
- Tarieven
- Aanbiedingen
Ajax-trainer Martin Jol heeft enkele spelers gevraagd hoe zij over de invulling van de verdediging denken. Dit meldt De Telegraaf dinsdag.

Zowel Jan Vertonghen als Toby Alderweireld incasseerde zondag in het duel tegen PSV (4-1) een gele kaart. Dit leverde beide centrumverdedigers een schorsing op, waardoor zij zondag de wedstrijd tegen RKC Waalwijk missen. Jol zal in ieder geval Oleguer een plekje achterin geven. De grote vraag is wie de positie naast hem inneemt. “Het wordt zeker puzzelen”, aldus vleugelverdediger Vurnon Anita. “Maar ik ga ervan uit dat de trainer hierin een goede beslissing maakt.”

1 reactie
Wat vind jij?
Voeg reactie toe66 reacties
Er zijn voldoende opties vooral met Oleguer als laatste man Anita linksback en Gabri als voorstopper van der Wiel standaart op rechts Emanuellson linkshalf en Aissatie rechtshalf,want dan kan de Jong na zijn blesure een beetje rust krijgen en kan Aissatie kan zich weer beweizen en op rechtsbuiten Rommedahl op de spits Pantelic,omdat Suarez de vrijheid en de kwaliteit om zich vrij te bewegen en wie op de linksbuiten positie gaat staan is niet belangerijk,want ajax moet met negen kwaliteitspelers al ruim moeten winnen,dus of het nou Sulemani of die chinees daar gaat staan is in principe niet belangerijk
niet oké
Nu op TV
Straks op TV