- AT5 Producties
- Adverteren op AT5
- Bereik
- Tarieven
- Aanbiedingen
Het voormalige Elseviercomplex aan de Jan Van Galenstraat zal een nieuw particulier studentenhotel worden. Dat meldt Het Parool.

Verder wordt er zesduizend vierkante meter nieuwbouw aan het gebouw toegevoegd. Het Britse City Living exploiteert het hotel. Het complex krijgt 625 studentenkamers. De kamers worden van alle luxes voorzien. Zo worden alle kamers gemeubileerd verhuurd en heeft elke kamer een eigen badkamer, een ingerichte keuken, tv en gratis wifi. Verder krijgt het complex waskamers, studiezalen en een fitnesscentrum.
De kleinere kamers zijn al te huur vanaf 95 euro per week en de grotere suites vanaf 150 euro. Deze prijs geldt alleen als de kamer voor minimaal negen maanden wordt verhuurd. De prijzen zijn exclusief service- en energiekosten. Wel krijgt iedere bewoner een gratis fiets. Aannemer BAM, die het project moet uitvoeren, weet niet wanneer het complex wordt opgeleverd.

0 reacties
Wat vind jij?
Voeg reactie toe
Nu op TV
Straks op TV