- AT5 Producties
- Adverteren op AT5
- Bereik
- Tarieven
- Aanbiedingen
Een automobiliste is woensdagochtend op het Zuideinde in Noord aangereden door een graafmachine. De vrouw moest vervolgens door de brandweer uit haar auto worden bevrijd.
De bestuurder van de graafmachine had de van rechts komende auto niet zien aankomen en ramde de bestelauto van de vrouw aan de zijkant.
De brandweer moest de linker zijdeur van de auto slopen om de vrouw uit haar auto te bevrijden. Ze is meteen overgebracht naar het ziekenhuis.
Kijk hier voor meer foto's van het ongeluk

3 reacties
Wat vind jij?
Voeg reactie toe641 reacties
Heel veel sterkte mevrouw !
En wat een eikel die bestuurder van die graafmachine, bezig geweest met bellen soms?

252 reacties
Ja dit is een link kruispunt.
Vanuit de hoek waar de graafmachine vandaan kwam moet je lang wachten voordat je kunt zien of er iets aan komt door de schutting aan de rechter zijkant.
Dit kruispunt nader ik dan ook altijd stapvoets.

1 reacties
Het is echt een rotkruispunt, van rechts heb je voorrang, maar je krijgt het lang niet altijd, dus ik ben er ook altijd wat voorzichtiger.
Beterschap voor mevrouw!

Nu op TV
Straks op TV