- AT5 Producties
- Adverteren op AT5
- Bereik
- Tarieven
- Aanbiedingen
Ajax is in onderhandeling met Bayern München over een transfer van Gregory van der Wiel. Onderdeel van de deal zou een ruil met Edson Braafheid zijn, die in Duitsland op een zijspoor is geraakt.
Dat melden bronnen AT5. Van der Wiel moet zelf nog praten met Bayern. De Ajacied vertrok vandaag echter naar Ibiza, waar hij een vakantie combineert met de bruiloft van Johnny Heitinga. Die treedt donderdag op het eiland in het huwelijk met zijn vriendin Charlotte-Sophie.
Woensdag bevestigde Ajax de interesse van Bayern München. De club benadrukte echter wel dat er van een overeenkomst nog geen sprake is.
Dinsdagavond bedankte Van der Wiel alle toeschouwers nog even voor de huldiging. "Dit was 1 van de mooiste dagen in mn leven!! Dankzij jullie!! Geweldig! Nogmaals bedankt!"

12 reacties
Wat vind jij?
Voeg reactie toe2 reacties
Om Edson Braafheid te halen zou je gek moeten zijn. Dan liever niemand halen. Die jongen is 0,0.
niet oké
336 reacties
inderdaad Piet, ik zie hier ook geen versterking in hoor. haal dan een gelijkwaardige speler.
hopen dat het maar "gossip" is.

839 reacties
En ja hoor daar zijn ze weer, DE KLAGERS.
Uiteraard met M. Kreukhoven als aanvoerder.

141 reacties
Wat een kenners uch uch uch...
Hij moet toch wel iets kunnen, hij zat niet voor niets bij het Nederlands Elftal!

1 reacties
Braafheid is een zeer bruikbare linksback voor ons hoor. Anita vind ik toch nog te veel schutteren op links en in Braafheid zie ik wel een linksback die voldoet.
niet oké
336 reacties
lol @ de mensen die klagen over de "klagers" die niets anders doen dan gewoon hun mening geven.

6 reacties
Je mening geven over nieuwswaarde? Dan lees je dit toch niet? AT5 plaatst heus niet alleen maar nieuwsonderwerpen die JIJ interessant vindt.
Pietermannetje en die mensen geven weer hun mening.

1 reacties
Als v/d Wiel echt rond komt met Bayern, hoop ik dat hij alleen voor een basisplaats gaat en niet voor het geld. Bij AJAX is hij zeker van een basisplaats!!! En AJAX hoeft niet weer een ander te kopen, dat is iontern ook wel op te lossen denk ik. Gewoon alles bij elkaar houden en zo proberen de CL-groepsfase te halen
niet oké
1 reacties
van der wiel moet helemaal niet weg bij ajax hij heeft ze best gedaan op het wk waarom wil jol hem zo nodig weg hebben omdat we ff geen geld hebben dan moet je maar iets ander bedenken maar hij moet niet weg gaan zonder hem is de achter hoeden niet meer goed hoe het nu loopt vind ik
niet oké
Wat vind jij?
Voeg reactie toe
Nu op TV
Straks op TV