- AT5 Producties
- Adverteren op AT5
- Bereik
- Tarieven
- Aanbiedingen
Dit weekend beleeft Schiphol het drukste weekeinde van het jaar. Vandaag is met naar verwachting zo'n 160.000 reizigers de drukste dag.
Foto: De VoorbijgangerDe luchthaven ziet dit weekeinde in totaal ruim 475.000 passagiers komen, overstappen en gaan. Volgens Schiphol zijn het er 22.000 meer dan in 2009. De toename is volgens Schiphol te danken aan onder meer het afschaffen van de vliegtaks en het feit dat het economisch iets beter gaat waardoor mensen weer vaker op vakantie gaan.
Schiphol zet extra personeel in om de mensenmassa goed op te vangen. Ook zijn er dit weekeinde extra beveiligers en meer Koninklijke Marechaussee. Bij het bureau nooddocumenten zijn afgelopen week al honderd stuks meer geleverd dan normaal, vanwege een storing bij Burgerzaken bij de gemeente Amsterdam. Ook ontdekken volgens de zegsman reizigers vaak pas op het laatste moment dat hun paspoort is verlopen.
Net als voorgaande jaren zijn Spanje, Turkije, Griekenland en Italië erg populaire vakantiebestemmingen.

0 reacties
Wat vind jij?
Voeg reactie toe
Nu op TV
Straks op TV