- AT5 Producties
- Adverteren op AT5
- Bereik
- Tarieven
- Aanbiedingen
Kim Feenstra hoopt binnenkort op tv te schitteren in haar eigen reality soap.
Foto: frank buisVolgens De Telegraaf onderhandelt het model met een aantal omroepen over het concept.
"In het programma draait het over Kims leven hier en in New York waar ze aan de slag gaat als model. Verder kan ik er niets over zeggen omdat we nog in onderhandeling zijn, aldus haar manager.
Kim Feenstra trad onlangs in De Duif aan de Prinsengracht in het huwelijk met haar vriend dj Michael Mendoza. Tenminste, zo leek het.

6 reacties
Wat vind jij?
Voeg reactie toe139 reacties
De omroepen zijn al zo ver gezakt in kwaliteit van programma's; het kan blijkbaar nog lager.
Worden we gebombardeerd met "kiloprijs" programma's als The A-Team, Little House On The Prairie etc, wat een totale minachting van de kijker aangeeft, nu moeten we kijken naar Kim Feenstra, die qua niveau nauwelijks boven Patricia Paay uitkomt!!!
Ik verkoop mijn t.v.!!

179 reacties
Nou Kim.. zitten we echt op te wachten! Weer een reden om door te zappen! Of gewoon geen tv te kijken.
niet oké
23 reacties
Oh..kan dat vervelende zich altijd meteen aangevallen voelende modelletje aub in NY blijven en ons niet lastig vallen met haar leven..PLEASE????
Triest toch dat mensen zichzelf zo belangrijk lijken te vinden. Jaaaaah hoor...we zitten allemaal te wachten op Kim Feenstra! Kim ga aub gevatte antwoorden zitten verzinnen op dingen die tegen je gezegd worden, want dat vind je oh zo interessant. En echt mooi? Op de foto misschien, maar op beeld vind ik r weinig aan.

Wat vind jij?
Voeg reactie toe
Nu op TV
Straks op TV