- AT5 Producties
- Adverteren op AT5
- Bereik
- Tarieven
- Aanbiedingen
De Keniaanse topatleten Moses Masai en de Ethiopiër Sileshi Sihine zijn vastgelegd voor de Dam tot Damloop op zondag 19 september.

De organisatie van de wedstrijd over 10 Engelse mijlen van Amsterdam naar Zaandam meldde woensdag de deelname van beide tophardlopers. Sihine veroverde twee keer zilver op de olympische 10 kilometer. Hij won vorig jaar nog de Zevenheuvelenloop in Nijmegen. Masai zegevierde vorig jaar in de Dam tot Damloop.
De Nederlandse atletes Lornah Kiplagat en Hilda Kibet krijgen in de vrouwenrace concurrentie van hun voormalige landgenote Doris Changeiywo. De Keniaanse is ook de echtgenote van Moses Masai.

1 reactie
Wat vind jij?
Voeg reactie toe1337 reacties
Ik (als no-sporter) dacht altijd dat de Dam tot Damloop voor Nederlandse amateur-lopers was. Personeel van bedrijven die zich konden opgeven, enzo.
Leuk hoor voor die Kenyaanse en Ethiopiër, ze zijn van harte welkom, maar dat is toch veel meer voor een 'profesionele' Marathon?
Corrigeer me maar als ik het fout heb!

Straks op TV