- AT5 Producties
- Adverteren op AT5
- Bereik
- Tarieven
- Aanbiedingen
Bij een aanrijding met een auto is gisteren een fietser gewond geraakt. Het ongeluk gebeurde rond 17:45 in de Anthony Moddermanstraat in Geuzenveld.

De fietser stak haaks de Moddermanstraat over. De automobilist kon hem toen niet meer ontwijken. Het slachtoffer, een 35-jarige man uit Grootebroek, is naar een ziekenhuis gebracht. Zijn toestand is niet levensbedreigend.

4 reacties
Wat vind jij?
Voeg reactie toe253 reacties
Het heeft hier alle schijn van dat fietser al fietsend over de vluchtheuevel van rechts naar links kwam. De auto probeerde al remmend uit te wijken naar links, maar raakt hem nog.
Koelbloedig hoe zwakke verkeersdeelnemers erop vertrouwen dat anderen (automobilisten) hen maar in de gaten blijven houden om zelf blind en al bellend, sms-end, mp3-instellend door het verkeer te kunnen begeven. Maar vergeten dat die automobilisten het daar ook razend druk mee hebben.
Als fietser zie ik alleen maar onfatsoenlijk in zichzelf gekeerde klootzakjes en trutjes die van alles doen behalve kijken. En wanneer je hen daarop aanspreekt snappen ze totaal niet wat je bedoelt. Dit soort arrogant gedrag betaalt zich vroeg of laat vanzelf uit en voor anderen helaas te laat en pas nadat ze zelf slachtoffer zijn van dit soort lui.

1337 reacties
@Racert
Je slaat de spijker op de kop.
We zijn de laatste tijd erg met ons zelf bezig in het verkeer, en daar komen slachtoffers van.
Ik hoop dat het met dit slachtoffer snel weer beter gaat.

5773 reacties
Slachtoffer was waarschijnlijk doodvermoeid. Als je helemaal uit Grootebroek bent komen fietsen. Sterkte en beterschap !!
niet oké
1 reacties
daarbij moet ik wel vermelden dat op deze weg altijd enorm hard gereden wordt. Snelheden van 80 a 90 km zijn tegenwoordig normaal voor velen op deze weg. Niet wetende dat net iemnad kan oversteken, er veel kinderen in de buurt lopen. Ben benieuwd of deze autobestuurder ook niet te hard gereden heeft, waardoor hij niet op tijd kon reageren. Ik pleit voor drempels op deze weg, of regelmatig laseren!!
niet oké
Nu op TV
Straks op TV