- AT5 Producties
- Adverteren op AT5
- Bereik
- Tarieven
- Aanbiedingen
Het Finse voetbalicoon Jari Litmanen krijgt nog tijdens zijn actieve carrière een eerbetoon.

In Lahti, de geboorteplaats van de inmiddels 39-jarige oud-Ajacied, komt een standbeeld te staan. Het beeld wordt op 10 oktober onthuld bij een sportcentrum.
Litmanen's eerste club Lahden Reipas is verantwoordelijk voor het initiatief. Volgens beeldhouwer Reijo Huttu is het beeld ,,zo goed als af''. De 130-voudig international staat momenteel onder contract bij FC Lahti. Litmanen groeide bij Ajax uit tot publiekslieveling. Later speelde hij nog onder meer bij Barcelona en Liverpool. Dinsdag speelt hij met de nationale ploeg in De Kuip een EK-kwalificatiewedstrijd tegen Nederland.

7 reacties
Wat vind jij?
Voeg reactie toe772 reacties
Geweldig echt iemand die het verdient.
Van harte Jari met je standbeeld, ik zal er zeker een keer naar toe gaan.
Het had niet voor een beter persoon kunnen zijn.
Echt top

17 reacties
Echt iemand die dit verdiend, helaas komt het initiatief niet van de Ajax supporters..
niet oké
2105 reacties
Tja, ik dacht eerlijk gezegd dat Jari een standbeeld bij Ajax zou krijgen. Ik zie hem nog voetballen, voorovergebogen als de ijshockeyer die hij eerst was.
niet oké
5773 reacties
Mag wat mij betreft een gouden laagje over.
Een goed sportman, en ook belangrijk...een toffe vriendelijke kerel.

5 reacties
vedienT?
verdienD?
nog beter: verdienDT? !!!!
wat een moeilijke taal is het ook

Wat vind jij?
Voeg reactie toe
Nu op TV
Straks op TV