- AT5 Producties
- Adverteren op AT5
- Bereik
- Tarieven
- Aanbiedingen
De politie heeft zes jongens opgepakt voor de schietpartij waarbij gisteravond de 16-jarige Quincy Schumans omkwam.
Foto: Martin DamenDe jongens werden vannacht in een woning aangehouden. Het zijn allen Amsterdammers, tussen de 15 en 23 jaar. Ze worden verhoord om uit te zoeken wat hun eventuele betrokkenheid is geweest.
Het slachtoffer werd gisteren in de Nieuwe Houttuinen meerdere keren beschoten en overleed korte tijd later in het ziekenhuis. De dader vluchtte te voet.
UPDATE: De politie denkt de vermoedelijke dader inmiddels ook te hebben gepakt.

6 reacties
Wat vind jij?
Voeg reactie toe1 reacties
Ik wil de ouders en zijn familie condoleren.
Heel veel sterkte met dit verlies.
Dit is in en in triest dat het is gebeurd.

324 reacties
Misdrijven zijn categorie ernstige strafbare feiten (diefstal, beroving, overvallen, handelen in drugs ed) en personen die zich hieraan schuldig maken, zijn juist vaak hele leuke innemende mensen, die gedreven door commercie, vrienden ed zichzelf gedwongen voelen een bepaalde status aan te meten.
Het blijft triest voor de nabestaanden die op dit moment bewust worden van de consequentie van de glijdende schaal van verwaarlozing: dit zie je aankomen. Het blijft hard om te zeggen, maar liever dat dan dat dit soort gastjes een onschuldig slachtoffer maken, die dat nooit van tevoren zien aankomen en er ook nooit om hebben gevraagd en mogelijk dagelijks te kampen hebben van de gevolgen van mentaal en fysiek geweld
Zelf heb ook vrienden verloren die het verkeerde pad op waren gegaan en kan daar niets anders over zeggen dan hier: Boontje komt om zijn loontje

1 reacties
Waar gaat dit naar toe? Ik leef mee met de familie en vrienden van Quincy. Zinloos geweld! Waarom? Om stoer te zijn , om gewaardeerd te worden door andere jongeren? Dit kan echt niet meer. Heel triest en spijtig verlies.

Wat vind jij?
Voeg reactie toe
Straks op TV