- AT5 Producties
- Adverteren op AT5
- Bereik
- Tarieven
- Aanbiedingen
De advocaat van Edgar Davids heeft AT5 maandagmiddag laten weten dat de oud-voetballer zelf ook aangifte gaat doen van mishandeling.

Volgens de advocaat heeft Davids een vrouw zaterdag in bioscoop Tuschinski een forse duw gegeven. Dat gebeurde na een woordenwisseling tussen de voetballer en twee vrouwen over de zitplaatsen, waarvan Davids beweerde dat hij ze gereserveerd had. Davids zou de vrouw echter niet meerdere keren hebben geslagen zoals diverse bronnen AT5 meldden. Bovendien zou de oud-Ajacied zelf geslagen zijn.
De vrouw heeft aangifte gedaan van mishandeling bij de politie. De bewakingsbeelden uit Tuschinski zijn in beslag genomen voor het onderzoek.

28 reacties
Wat vind jij?
Voeg reactie toe10 reacties
Onbegrijpelijk!! Een mannetje van 1.50 die z'n handen niet van vrouwen kan afhouden!!
Blijf met je poten van vrouwen af!!
Is toch niet zo moeilijk!!
En het is de zoveelste keer bij deze dwerg.

33 reacties
Olcay Gulsen heeft net haar verhaal gedaan aan RTL Boulevard. Volgens haar begonnen de vrouwen moeilijk te doen om de zitplaatsen en de schelden gaven ze haar een duw en Edgar duwde die ene vrouw terug. Een verhaal kent altijd twee kanten.... afwachten op de evt beelden die zijn gemaakt en niet zo snel je oordeel uiten, mensen...
niet oké
28 reacties
Ze had het over bijlmer-tuig. Dan weet je wel hoe het zit... Van die meiden die alleen maar lopen te kleppen en te schreeuwen tijdens een film, zeg je er wat van krijg je popcorn naar je harses gesmeten en een scheldkannonade. Kan je weer naar de beveiliging om ze d'r uit te laten gooien.
Zo fijn de bioscoop.

17 reacties
Treurig dat dit zo wordt uitgemolken. Nog treuriger is dat ze door deze kwestie de film "SALT" met Angelina J. hebben gemist.
niet oké
151 reacties
Als ik geslagen of geduwd wordt door een vrouw doe ik het ook gewoon terug.
Oog om oog, tand om tand zo gaat dat.
Heeft niks met man of vrouw te maken.

1 reacties
Wat een hoogst interesant nieuwsfeitje weer dit!.... uchu...
Een asociaal mens dat zich niet gedragen kan en stoelen die niet van haar zijn bezet houd en de situatie extra uitbuit omdat ze bn'ers voor zich heeft, krijgt uiteindelijk een duw in haar rug.
Nou justice zou ik zeggen, maar men noemt dit mishandeling omdat het om Davids gaat, als het jantje bakker was geweest was er waarschijnlijk geen aangifte gedaan en ook was het niet eens nieuwswaardig geweest. Ik snap dan ook niet waarom zo iets uitgezonden word. Geef die asociale schreeuwlelijk nog ff aandacht ook

148 reacties
zonder zonnebril is het makkelijker de juiste stoelnummers vinden. Maar ja, dan zie je wel de leegte, de onnozelheid en vooral het ongeluk in de oogjes van deze beroemdheid. Kan misschien zijn teefje in het Vondelpark uitlaten voortaan.
niet oké
1038 reacties
@Redmen: Je zou nooit een vrouw moeten slaan als ik dat zie!
Dan mag je een nieuw kunstgebitje kopen!

1 reacties
@ jacob Waarom is het wel ok dat n vrouw n man mept? Slaan als een kerel is klappen ontvangen als een kerel! En ik ben geen vent of een woeste kenau, maar gewoon n vrouw

33 reacties
Wat een onzin dat je geen vrouw mag slaan. Als zij haar vuisten of wat anders op je uitleeft dan mag je imo echt wel een mep teruggeven. Vrouwen zijn echt niet altijd het zwakke geslacht..
niet oké
1 reacties
Het is inderdaad oog om oog, tand om tand. Gewoon niet als een sufferd toekijken maar je vrouwtje verdedigen. And that's coming from a woman. Het is nu genoeg geweest dat vrouwen zich schuilen achter het feit dat een man een vrouw NIET mag slaan maar hij moet wel de klappen van haar vangen.
Als ik een man was geweest had ze een paar mooie stoten gevangen. Helaas heeft hij het niet gedaan. Hihihi maar dat zegt weer hoe Edgar Davids zich heeft weten te gedragen.
(Het zal wel jaloezie zijn geweest omdat hij gewoon een topper en succesvolle vrouw in zijn leven heeft) .

540 reacties
Het werkelijke probleem zit bij Pathe dat zonder uitelg of aankondiging is overgegaan op geplaceerde tickets, de stoelkeuze is niet meer vrij. Als mensen daar niet aan gewend zijn of er niet op letten gaan ze gewoon ergens zitten.
niet oké
151 reacties
ik blijf er bij als ik geslagen wordt sla ik terug en dan maakt het niks uit of het een man of vrouw is.
misschien als ik in een hele goede bui ben zal ik een vrouw 1 keer waarschuwen maar zeker een 2de keer beuk ik gewoon terug.
vrouwen willen toch emancipatie en dus gelijk zijn aan de man nou dan kunnen ze ook beuk erug verwachten.

5 reacties
weer zo'n kansloze opgefokte aktie/reaktie
van een over het paard getild Surinaams straatschoffie. (ze schieten je voor minder dood, dus kijk maar uit!)
zelfs met zijn mega banksaldo, heeft dit sujet
nog geen rustig bestaan kunnen opbouwen,
maar zitten de handjes weer eens (te) los.............
afkomst verloochend zich blijkbaar niet, en de
mogelijk verbale agressie van een stel, voor
zichzelf opkomende vrouwen, is blijkbaar weer
voldoende reden om zijn wil (dit soort mensen voelen zich nog steeds een soort voetbalgod) op te leggen aan een paar met plezier naar de bioscoop gaande dames. erg vervelend natuurlijk als een vrouw niet onmiddellijk plaats maakt voor meneer Davids! Tjonge jonge, HELD!! als je dan zo'n ego hebt, stap dan een keer in de ring tegen een kickbox champ, en krijg daar een pak slaag, dan weet je weer hoe het voelt om terug op aarde te landen! sukkel!!

1 reacties
@bailiff
Het is wel erg makkelijk een oordeel te vellen over een situatie waar je niet bij bent geweest. Ik kan me heel goed voorstellen dat het anders is gegaan als jij nu schetst. Ik vermoed eerder dat Davids kaartjes had gekocht en gereserveerde plaatsten had. Vervolgens bleken er een paar dames op zijn plek te zitten en die verzocht hij van zijn plaats te gaan (de intonatie laat ik in het midden). Die dames hadden geen zin om ergens anders te zitten dus probeerde het voor elkaar te krijgen met een grote waffel. Dit escaleerde een beetje. De dames waren goed opgefokt en besloten zo snel mogelijk aangifte te doen en gebruik te maken van de situatie door het verhaal aan te dikken. Davids kon het niet zoveel boeien tot er aangifte tegen hem werd gedaan. Hij besloot zelf ook maar aangifte te doen.
Zoals ik het hier boven schets is wat ik me erbij voor kan stellen. Ik zeg niet dat het zo gegaan is. Maar dat maakt Davids wel een stuk minder schuldig.

2 reacties
Beste mensen,
De verloofde zei 'Bijlmer bajes vrouwen' en GEEN Bijlmer tuig. Dat is niet hetzelfe! Dit is weer een uiterst voorbeeld van the bandwagon effect. De media citeert haar verkeerd en de massa vaart klakkeloos mee.
Ik ben vam mening dat dit voorval onnodig onder een vergrootglas wordt gelegd, maar Edgar had dit kunnen incalculeren. Hij kan voor zijn eigen bestwil een zelfbeheersingscursus gaan houden, want zijn reputatie is eufemistisch gezegd, niet al te best.

2 reacties
Kleine correctie, want ik was te typgraag ;)
- hetzelFde
- vaN
- cursus gaan VOLGEN

1 reacties
Volop frustraties van een hoop gasten hier .. Ben benieuwt of men zich ook zo druk zou maken en gelijk cultuur er bij haalt als Johnny Kraaikamp weer zijn vrouwtje in elkaar timmert op z'n tijd.
Verhaal heeft 2 kanten enige wat jullie doen is speculeren.

9 reacties
@ foute opa
Je gaat steeds verder met je racistische en beledigende uitspraken dat vind ik sneu zielig en laag helemaal als het van een ouder iemand komt die nederland van een polder tot een groot land zien worden door alle gastarbeiders die alleen maar bikkelden en niet klaagden.
@redmen wat een pussy ben je zeg als een vrouw je slaat voel je dat toch niet pannekoek dan moet je wel echt een softie zijn....on topic davids is gewoon een gefrustreerd mannetje waarschijnlijk omdat de dames hem niet herkenden.........

1 reacties
Waar twee kijven hebben twee schuld, dus laten
zij de hoofden bij elkaar steken en met elkaar dit
vervelende incident in de minne schikken.
Het valt misschien niet mee om dit te doen,
maar is altijd beter dan een gang naar de rechter
te moeten ondegaan metal de gevolgen van dien

Wat vind jij?
Voeg reactie toe
Nu op TV
Straks op TV