- AT5 Producties
- Adverteren op AT5
- Bereik
- Tarieven
- Aanbiedingen
Supermarkt Dirk van de Broek houdt overvallers van Amsterdamse filialen al ruim anderhalf jaar buiten de deur dankzij 24-uurs videobewaking.
Het succes is te danken aan een uniek camerasysteem, waarbij beveiligers 24 uur per dag de beelden live afkijken en bij een verdachte situatie direct de politie kunnen inschakelen.
In heel Nederland hangen er maar liefst 5000 camera's in de Dirk supermarkten. De beelden hiervan worden dag en nacht bekeken in een centrale meldkamer in Sassenheim. Ook bij geldtransporten kan de meldkamer meekijken. Hierdoor werd vorig jaar een overval in Zwanenburg voorkomen.
Dankzij het systeem is de Dirk sinds twee jaar in heel Nederland nog maar vier keer overvallen. De laatste keer in Amsterdam was in februari 2009. Concurrenten in het land zijn in diezelfde periode ruim 600 keer beroofd. Zelfs een pakket aan veiligheidsmaatregelen waarbij je het Keurmerk Veilig Ondernemen kunt krijgen, heeft niet hetzelfde effect.
Met het camerasysteem kunnen ook kleinere vergrijpen voorkomen worden. Zo werd een AT5-medewerker die zich op ons verzoek verdacht gedroeg zonder pardon de Dirk op het Marie Heinekenplein uitgezet.

10 reacties
Wat vind jij?
Voeg reactie toe28 reacties
slim dirk, goed voorbeeld doet volgen, waar wacht de rest nog op? hup holland hup.
niet oké
129 reacties
Prima Dirk, maar de overvallen verplaatsen zich naar de woningen van onze bejaarden
De oplossing is de criminelen van de straat halen.
Dank u gemeente.

1895 reacties
Héél véél mensen, zullen het wel niet met me eens zijn.
Maar waarom eigenlijk niet?
Wat voegt dit soort, eigenlijk toe aan onze samenleving???

511 reacties
Brilsmurf,
Maak je niet druk, er zijn ook heel veel mensen die het er wel mee eens zijn, en dat aantal groeit zeer snel.

1369 reacties
Brilsmurf,
Je bent lekker gesmurft omdat je asociaal aan het smurfen was.
Zeck
Zolang als de smurf geritst wordt is er niets aan de hand in Nederland at5 is heel goed bezig.
Mokum123
De smurf is gerits zoals je ziet blijkbaar heeft hij racistiese taal gebruikt in plaats van zijn kleine nietige hersentjes, dus nou geen huillie huillie huillie doen slapperjaan.
dr.Zzulu
ps.Ik ben tegen camera toezicht prefentief fouilleren, en ik ben ook tegen Wilders en zijn achterlijkeban.

33 reacties
dr zzulu je roept vaak wat zonder dit te onderbouwen, vaak is het te persoonlijk en niet eens echt van toegeveogde waarde. Zoals je hier kunt lezen werkt cameratoezicht goed en wat is er mis met preventief fouilleren als je niks te verbergen hebt? Tegenwoordig hebben we meer te vrezen van relatief jong tuig dat al een kogel afvuurt voor een paar sloffen sigaretten, dan dat we te vrezen hebben van een overheid die teveel macht krijgt en jou hiermee in je privesfeer aantast.
Je kan ook naar staphorst verhuizen daar speelt deze materie nog niet.

1369 reacties
mrpanley
Ik ben een redelijk mens en denk na ook heb ik een boek thuis.
Sommige vaste reageerders op dit forum zijn ronduit provocatief constant en overduidelijk racisties en xenofobies bezig, ik heb er geen enkel moreel bezwaar tegen dat ik deze figuren op hun zelfd niveau tegemoet treed en liefst nog een graadje erger , sommige mensen hier hebben een absurde drang naar autoriteit en onderdrukking, ik walg daar van en laat dat blijken , zoals je ziet krijg je gewoon antwoord op je vraag als je niet meteen op Moslim Marokanen Islam Buitenlanders en de hele rimram begint te schelden.
Zzulu

Wat vind jij?
Voeg reactie toe
Straks op TV