- AT5 Producties
- Adverteren op AT5
- Bereik
- Tarieven
- Aanbiedingen
Rapper Lange Frans werd volledig verrast door de mededeling dat hij niet langer meedeed aan de musical 'Herinnert u zich deze nog?'
Dat vertelt hij aan AT5-verslaggever Frank Awick. "Gisterochtend is er een persbericht uitgegooid dat ik er mee zou stoppen. Maar er was niks overlegd", aldus de rapper.
Het zou zijn musical-debuut worden, maar vanwege zijn privé-problemen zou hij zich niet volledig kunnen concentreren op de rol. Ook zou de rapper het te druk hebben met zijn solo-carrière.
"Het steekt me dat ik nu weer zo negatief naar voren kom. De afspraak was gewoon om het een bepaalde periode te doen. Ik heb volop mee gerepeteerd en ik stond gewoon in de startblokken."
Het hele gesprek van Awick met Lange Frans is woensdag te zien op AT5 om 19.12 uur.

9 reacties
Wat vind jij?
Voeg reactie toe123 reacties
@ AT5 redactie
Ik zal het hele gesprek zeker kijken om 191.2 uur!!
(voortaan even de berichten controleren! Kleine moeite!)

293 reacties
@Krrazzy: heb jij niks beters te doen dan hier een beetje te lopen zuurpruimen? Onder een ander bericht loop je de sfeer ook al te verstieren. Als je het zo goed weet ga lekker bij at5 solliciteren!
niet oké
123 reacties
@ peertje
Als je goed kijkt bij die andere artikel zie je dat ik niet de enige ben!
En is het te veel gevraagd om een artikel te lezen met géén spellingsfouten? Dat is wat je op z'n minst kan verwachten van een nieuwszender!

46 reacties
@Krrazzy: "...Als je goed kijkt bij DIE andere artikel..." En dan zeur jij over spelfouten???
niet oké
69 reacties
Maak je niet druk, over 2 jaar doet hij mee met de tv-show: Herinnert u zich deze nog, maar dan als onderwerp.
niet oké
123 reacties
@ S-man, Ik ben ook geen professionele journalist die eurootje krijgt betaalt!!
niet oké
55 reacties
@ Krrazzy-Warrior
en je bestelt bij de snackbar zeker een patatje met zonder mayonaise......

Wat vind jij?
Voeg reactie toe
Straks op TV