- AT5 Producties
- Adverteren op AT5
- Bereik
- Tarieven
- Aanbiedingen
Ontwerpster Olcay Gulsen is donderdagmiddag onwel geworden tijdens een zitting in de rechtbank.

Gulsen was daar omdat ze een conflict heeft met producent Robin de la Vita. Die zou een reallifesoap gaan maken rond de ontwerpster en haar modemerk Supertrash. Een paar maanden na de eerste opnames, trok Gulsen zich plotseling terug. Robin de la Vita sleepte haar daarom voor de rechter.
Middenin de zitting moest de 30-jarige modebazin de rechtszaal even verlaten omdat ze zich niet lekker voelde, zo meldt RTL Boulevard.
Het zit Gulsen sowieso niet mee de laatste tijd. Ook haar relatie met oud-Ajacied Edgar Davids zou op springen staan. De twee waren eigenlijk van plan dit jaar in het huwelijk te treden, maar die plannen zijn voorlopig even in de ijskast gezet.

13 reacties
Wat vind jij?
Voeg reactie toe15 reacties
dwerg Davids is twee keer zo klein. Olga, dumpen die dwerg! Zoek een echte vent

903 reacties
Die BNers worden met de dag zieliger,eigenlijk moeten ze massaal geboycot worden in de pers.
niet oké
122 reacties
Ze Olcay en niet Olga...
En ze heeft op jonge leeftijd al heel veel bereikt en dat is meer dan een heleboel zeikerds hier kunnen zeggen!

152 reacties
bepaald hoerengedrag is inderdaad onacceptabel, had dat jochie van het Huygens college toch deels gelijk.
niet oké
1096 reacties
"Breaking up is never easy." is een zeer populaire video op youtube.
niet oké
241 reacties
@dickies
Het gaat hier om een succesvolle jonge vrouw die zonder dit soort onzin meer dan genoeg aandacht krijgt.

650 reacties
Rookt Olcay eigenlijk voorgedraaide shaggies of zware Turkse sigaretten, kun je ook goed misselijk van worden op je nuchtere maag tog?
niet oké
241 reacties
@dickies
Door een leuk modemerk uit Amerika naar NL te halen en het met veel succes aan zoveel mogelijk zaken te distribueren! Wat dacht jij, dat mensen met keihard werken niet rijk kunnen worden?

Wat vind jij?
Voeg reactie toe
Straks op TV