- AT5 Producties
- Adverteren op AT5
- Bereik
- Tarieven
- Aanbiedingen
Rond de honderd mensen hebben zondag op de Dam gedemonstreerd tegen de bombardementen van westerse landen op Libië. Zij hielden een protestwake. De bijeenkomst was een initiatief van de Internationale Socialisten.
Foto: peter de neefDe demonstranten lieten weten dat ze niet voor het regime van Kadaffi zijn. Ze vinden dat het Westen de opstandelingen in Libië ook moet steunen, maar niet door te bombarderen. Dat zou alleen maar tot ,,escalatie en burgerslachtoffers" leiden.
De actievoerders hadden borden en spandoeken bij zich met teksten als 'stop de bommen op Libië' en 'Rutte, haal je wapentuig terug'. Ook was er een aantal sprekers.

28 reacties
Wat vind jij?
Voeg reactie toe555 reacties
Ze gaan wel tekeer tegen Rutte, maar ze vergeten dat hun eigen zogenaamde socialistiche partijen SP,Gr.Links,D66 en PvdA voorstander zijn van deze ingrepen in Libie. Dus waar zijn we nu weer tegen aan het demonstreren, ga toch lekker van je leven genieten en ga op een zonnig terrasje zitten met een lekker drankje. Ga naar huis en geef je vrouw of vriendin een lekkere beurt en bemoei je niet met politiek want dat helpt toch niet.
niet oké
2105 reacties
Domme kinderen. Hoe zouden ze het vinden om zelf de bommen en granaten van Khadaffi's huurlingen te moeten slikken?
Laat ze terug gaan naar hun Playmobil :D

1 reacties
Waar waren die kinderen toen ,Kadaffi zijn bevolking uitperste en vermoordde
niet oké
244 reacties
Nederland nu bondgenoot van Al-Quaeda!
De Libisch rebellenleider Abdel-Hakim al-Hasidi heeft in een interview met de Italiaanse krant Il Sole 24 Ore, verklaard dat jihadisten die in Irak tegen de geallieerden vochten, nu in de frontlinie liggen tegen Kaddafi.
Dit roept weer de vraag op waarom Marc Rutte toch zo verlangend was, en zoveel gedaan heeft om Nederlandse militairen uit te zenden om met deze lieden tezamen te vechten.
http://www.vrijspreker.nl/wp/2011/03/nederland-nu-bondgenoot-van-al-quaeda/#more-89078

36 reacties
Eerst waren ze voor de demonstranten en hun opstand en nu zijn ze er tegen omdat Amerika de tanks uitschakelt van de dictator.
Deze marxisten zijn nog erger dan Khaddafi.
Nu mag de bevolking dood vallen, wat een zieke mensen, gelukkig zijn het er maar honderd.
Geen 1 bordje tegen Khaddafi , geen 1 bordje om de demonstranten in Libië te steunen!
Ben helemaal klaar met dei rooie SP en de internationale socialisten.

213 reacties
gezellig een dagje demonstreren in amsterdam biertje erbij broodjes van ma mee erg gezellig allemaal.
Het voorstel om dan gadhaffi met watjes dood te gooien is dan ook een wereld plan die alle leiders van de westerse landen na deze demonstratie zullen overnemen fantastisch idee en dan daarna met ze alle ranja met een rietje en zingen we strijdliederen zoals zeg kortjakje, ik heb een potje met vet,en natuurlijk we zijn er bijna maar nog niet helemaal fantastische demonstratie ben blij dat de amerikanen in 1945 niet de zelfde gedachten gang hadden als deze wappies

1096 reacties
@ Fabeltjes land..
hahaha.. Ben het compleet met je eens.
Hoe komen die groene eitjes op het idee? Het alternatief is Gadaffi een brief met bloemetjes te sturen en hem dat zeggen dat hij lief moet zijn. Gadaffi is geen teletubbie maar een halve gare moordenaar en uiterst wrede tiran.

224 reacties
Zeker de nazaten van de verdwaalde geesten en dolenden die in de zeventiger en tachtiger jaren dom kakelend in demonstraties meeliepen tegen de Amerikanen die ons in 1945 bevrijden van de Duitsers en hun welvaart mogelijk maakten. Terloops en hyprocriet de dictatoriale regimes in Oost-Europa steunend, die aan de Berlijnse muur en in Siberie hun eigen bevolking bewezen aan het uitmoorden waren. Die noemden zich socialisten en daarom waren ze goed..............
Henk Albarda, Buitenveldert, Amsterdam

63 reacties
Lees dit eens,kan je zelf lezen hoe goed de VS wel niet waren,voor,tijdens en na de WO II.
http://www.onzestem.eu/2010/11/nl-patriot-nieuws-wie-hielpen-de-nazi%E2%80%99s-gepost-in-nieuws-politiek-door-dutchpatriot-op-november-14-2010-lees-en-huiver-hoe-staalbaron-thyssen-en-grootvader-bush-hitler-groot-maakten/

532 reacties
@john witherspoon
Ik heb je link gelezen, onvoorstelbaar zal ik maar zeggen....

1 reacties
mag ik even? Lieve mensen jullie weten gewoon niet waar je het over hebt. Ten eerste de situatie 40-45 is een compleet andere. Daar was een bezetter! Nu gaat het in Tunesie, Egypte, Libie, Bahrain, Oman enzoverder om interne problemen waar wij ons niet mee hebben te bemoeien. Nog maar een jaartje of zo terug stond meneer de Franse President nog met meneer Kadaffi te pronken en haalden vele Europese leiders miljarden binnen via Arabische vriendjes en hun oliedollars. Waar komen die zogenaamde rebellen vandaan?? Hoe komen ze ineens aan miljoenen voor kleding, wapens, voeding, transport? Hoe komt het dat in meer dan 10 landen nu hetzelfde opstandingspatroon over de straten rolt. Wie financieert het? Meneer Bin Laden? Wie betaald de rekening voor de complete instabiliteit in de Arab regio? Inderdaad jij en ik! Geen geld meer voor kinderbijslag, geen geld meer voor AOW, geen geld meer voor onderwijs, geen geld meer voor het festival van jouw kind... maar wel meer dan 20 miljoen voor de shit in die landen waar miljarden over de toonbank rollen voor Rolexjes en Massaratti's? Gebruik jullie verstand en realiseer dat we erin geluisd worden door de lafbekken van PVV, VVD, CdA en hun linkse opponenten. Een nieuw plan? We kunnen wat leren van de Tunesiers, opstand in Nederland en flikker die politiek buiten de deur, inbegrepen "Brussel".
niet oké
63 reacties
@ reporter
" Waar komen die zogenaamde rebellen vandaan?? Hoe komen ze ineens aan miljoenen voor kleding, wapens, voeding, transport? Hoe komt het dat in meer dan 10 landen nu hetzelfde opstandingspatroon over de straten rolt. Wie financieert het?"
Lees de link in mijn vorige comment eens.
Die gaat een stuk verder dan de WO II alleen....

63 reacties
PS
Vraag:Waarom denk je dat er in bijna ieder europees land een PVV-achtige partij is ??
Antwoord:"Divide et impera" (verdeel en heers).
Als jij tweespalt creeert onder de bevolking,zullen ze nooit als één tegen je opstaan.

772 reacties
@reporter dus de rest weet er niets van ,alleen jij .
Nou zal ik je dan maar ff antwoorden , je haalt aan 40-45 is compleet anders omdat er een bezetter was.
Hoe noem je die dictators dan die al zovele jaren de BEZETTER van hun land zijn !!
nog maar een jaartje terug klaagde niemand uit die landen , totdat pvda gl sp en zijn zooitje zich ermee gingen bemoeien in die landen , emancipatie en zie de gevolgen ,al die landen willen opeens de Revolutie die werd aangemoedigd door de pvda en zijn kliekje .
Er is geen geld meer voor vele dingen ,door de schuld van de Pvda Gl Sp en het zooitje ,ze zorgde voor een crisis en rende hard weg .
Banken krijgen gewoon weer als vanouds bonussen ,kinderbijslag word met miljoenen nog steeds de grens over gestuurd kinderen die niet hier zijn of ooit geweest zijn ,bestaan ze wel ? door wie de pvda en zooitje
wie gooide ons land de oorlog in wat miljarden kosten ,wie maakte nederland met miljarden schulden kapot juist pvda en zijn zooitje
waar zijn die grootbekken nu? ze hebben allemaal mooie baantjes ,of wachtgeld tot hun pensioenleeftijd ,dat wilde de pvv cda en vvd niet Reportertje .
Dus jij weet het wel en de rest niet Reporter .
** u zijt een Reporter van Niets **

70 reacties
Geen bommen op Libie/Verzet moet vertrouwen op eigen kracht
Geachte Redactie en lezers,
Geheel met het protest tegen de bombardementen op Libie eens
Zie
http://ovl.indymedia.org/news/2011/03/31333.php
In de eerste plaats is het een sprookje, erop te vetrouwen, dat de Westerse coalitie begaan is met de burgerslachtoffers in Libie, aangezien zij dat ook niet waren met de Servische tijdens de Kosovo oorlog, de Afghaanse en Iraakse, de Palestijnse etc
De redenen voor de acties zijn regime change, aangezien de sinds 11 september 2001 pro-Westerse Kadaffi de Westerse belangen kennelijk niet meer adeaquaat dient
Daarom wil het Westen de economische oliebelangen veilig stellen en sluit het verzet reeds oliedeals af [1]
En tenslotte worden deze militaire acties uitgevoerd door diegenen, die verantwoordelijk zijn voor tienduizenden burgerdoden in Afghanistan en Irak [de VS en GB]
Het risico op het bombarderen van burgerdoelen en het gebruik van vuile wapens is dus ook nu weer levensgroot aanwezig
Kaddafi moet weg vanwege zijn dictatorschap en mensenrechtenschendingen, maar het verzet moet dat op eigen kracht doen
Astrid Essed
[1]
http://www.nu.nl/buitenland/2478104/libische-rebellen-beginnen-olie-export.html

532 reacties
@witherspoon
@reporter
Ik ben het met jullie 2en eens,
Er heerst in Nederland inderdaad te veel verdeeldheid om samen iets voor elkaar te krijgen.
bijna iedereen klaagt maar ze zullen het niet samen doen.
Nederland zit op een gigantische schatkist die door ons gevuld is maar er is nooit geld voor de bevolking, alleen meer bezuinigingen..
Kapitalisme is gewoon genaaid worden..
Maar als ik genaaid wil worden dan buk ik wel..

213 reacties
@Heleen Essedmocht je ooit verkracht worden of mishandeld dan moet jij volgens jou mening dat dan zelf oplossen niet naar de politie gaan ook niet aan vrienden vragen om je te helpen maar het op eigen kracht doen wat lul je nou vechten met speren tegen bommenwerpers van kahdaffi hoe kom je erbij een politiek correcte mening kan je alleen hebben in een vrij land en daar woon jij in dus om de situatie van daar te vergelijken met nederland dan snap je er niets van is leuk voor de alternatieve studenten vereniging maar in het echte leven vallen daar dode en worden mensen weggestopt die ze nooit meer terug zien maar de politieke correcte mening van jou is belangrijker toch?
En ja je kan het niet met de tweede wereldoorlog vergelijken want het speelt zich niet hier af en de mensen die daar wonen zijn geen joden maar worden net zo onderdrukt dus eige haggie mogen we wel bevrijd worden maar als het ergens anders is zijn we opeens politiek correct hypocriet

63 reacties
@ Heleen Essed
De slachtoffers die onder de burgers vallen,zijn voor The coalition of the willing,collateral damage.
En voor de mensen die zeggen dat wij onze "rijkdommen" aan de VS te danken hebben.
Zeg ik een ding:de Marshallhulp die we kregen,kregen we onder voorwaarden.
Een van de voorwaarden was onvoorwaardelijke steun aan de VS in de toekomst.
Laatst kwam Beatrix zelfs in de wikileaks documenten voor,omdat zei de ambassadeur van de VS had verzocht druk op Bos uit te oefenen,om maar vooral in Afganistan te blijven.
Want ze weet,als de VS investeringen terug trekt óf terug wil hebben,die zeepbel waar je op leeft knapt en je zo teruggedonderd wordt naar de prehistorie.
Daarom zal je tot in de lengte van dagen als een mak schaap achter de VS aan moeten.

63 reacties
typotje zei is natuurlijk zij (Beatrix)
@rene001
Waarom denk je dat we met zo'n klein land en zo weinig inwoners,ik weet niet hoeveel politieke partijen hebben ??

3654 reacties
@witherspoon
Wel eens aan een shrink gedacht ? Je complot theorieen zijn echt leuk.
Kadaffi kan beter zijn eigen volk slachten bij tegenspraak ? Dat de onderdrukking in de vele arabische landen leidt tot een colectieve bevrijding is niet zo heel vreemd en zeker geen complot. Bekijk de bevrijding van de voormalige oostbloklanden en er gaat een wereld voor je open

3654 reacties
@rene01
Als je eenheid wil zal je eerst eens respect moeten leren voor de werkende arbeider die met belastingen de economie draaiende houdt.
Zolang linkse hobbys voorrang hebben op beleid op argumenten en feiten zal de nivelleringspolitiek meer tweespalt zaaien.
Hand in eigen boezem steken.

1 reacties
Inmiddels blijken de linkse demonstraten gelijk te hebben:
"Vliegtuigen van de NAVO hebben in de nacht van vrijdag op zaterdag met een luchtaanval tien tot dertien rebellen die tegen de Libische leider Muammar Kaddafi vochten, gedood. Dat hebben opstandelingen zaterdag gezegd. ..."
Bron: http://www.brabantsdagblad.nl/algemeen/bdbuitenland/8434380/Rebellen-door-luchtaanval-NAVO-gedood.ece
en
"Zeker veertig burgers zijn omgekomen door luchtaanvallen van de internationale coalitie op de Libische hoofdstad Tripoli. Dat heeft Giovanni Innocenzo Martinelli, de hoogste functionaris van het Vaticaan in Tripoli, donderdag gezegd. ..."
Bron: http://www.depers.nl/buitenland/557824/Veertig-doden-door-coalitiebommen-Libie.html

Wat vind jij?
Voeg reactie toe
Nu op TV
Straks op TV