- AT5 Producties
- Adverteren op AT5
- Bereik
- Tarieven
- Aanbiedingen
Waternet is woensdagochtend begonnen met het wegslepen van boten waarvoor geen liggeld is betaald. In totaal zijn er dertig boten verwijderd.

10 reacties
Wat vind jij?
Voeg reactie toe575 reacties
Er liggen dan ook heel veel wrakken in Amsterdam. Soms zelfs heel leuke boten! Zo ligt er in de Kromboomsloot een prachtige vlet met een inboard dieselmotor. Die motor is nu niets meer waard. Echt heel zonde. Zeker als je bedenkt dat er genoeg mensen zijn die heel blij zouden zijn met een dergelijke boot maar er simpelweg geen geld voor hebben. Op marktplaats kosten ze vaak een paar duizend euro.
niet oké
18 reacties
Wellicht ook een goede gelegenheid om al de half vergane boten uit de Amstelkade weg te halen ?
Ziet er echt niet uit en geeft ruimte voor nog wel drijvende boten

1297 reacties
Vroeger heb ik van m'n vader eens een mooie fiets van de politie veiling gekregen...Bestaat er ook zoiets voor deze bootjes?
niet oké
1 reacties
Eens over de Amstelkade! Zo zonde! En er zijn vast genoeg mensen die graag wel een bootje willen/kunnen bijhouden en die willen aanleggen.
niet oké
3 reacties
Zonde van die bootjes zaten er wel een paar bij die de moeite waard waren.
Hoe dan ook opruimen alle wrakken.
Aan de Haarlemmerweg liggen er ook zat die al gezonken zijn met motor en al.

575 reacties
Ik meen dat de bootjes die zijn weggesleept na 3 maanden worden aangeboden op bootveiling.com. Inmiddels betaal je daar echter voor een bootje de gangbare marktplaatsprijzen.Veel mensen vergeten dat er ook nog veilingkosten bijkomen.
Er ligt vanwege het aantal motortjes dat er inderdaad nog aanzit voor een kapitaal aan plezier in het water. Zo zonde! En niet alleen in het Zuideramstelkanaal hoor.
Ik heb wel eens aan de hand van oude stickers de eigenaar proberen te achterhalen om zijn/haar bootje te kopen. Maar helaas wil BBA die gegevens niet geven. Het zou ze waarschijnlijk een hoop werk schelen als ze het wel zouden doen.

123 reacties
Terecht, niet betalen, weg ermee. Een einde maken aan de geitenwollensokken anarchie. Ook een einde maken aan die vieze verrotte woonarken. Ik zou in sommige boten nog niet eens mijn hond willen laten scheiten..
niet oké
Wat vind jij?
Voeg reactie toe
Straks op TV