- AT5 Producties
- Adverteren op AT5
- Bereik
- Tarieven
- Aanbiedingen
Ondanks een wel heel geloofwaardig excuus zijn twee vermoedelijke inbrekers afgelopen donderdagnacht tóch door de politie opgepakt.

De twee werden in de nacht van donderdag op vrijdag gespot door een beveiliger. De 23-jarige mannen uit Utrecht beklommen het dak van een autobedrijf aan de Kollenbergweg.
Toen de politie arriveerde troffen ze het nodige inbrekerswerktuig aan op het dak. Toen het duo werd gevraagd wat ze op het dak aan het doen waren verklaarden ze aan het 'chillen' te zijn.
Niet echt geloofwaardig, stelt de politie. 'Het bedrijf ligt op een bedrijventerrein, het was koud buiten en op het dak stond een laagje water. Geen omstandigheden om rustig te chillen.' Het duo is met natte kleren aangehouden op verdenking van poging inbraak. Ze zijn voor nader verhoor meegenomen naar het politiebureau.

4 reacties
Wat vind jij?
Voeg reactie toe2 reacties
ik ben namelijk zelf een ''chiller''
en ik vind dat wel chill dat ze boven een dak zaten te chille!

56 reacties
G e w e l d i g: 'het was er koud (chill = verkoeling) en nat.'
Dé ingrediënten voor de professionele Chiller (whatever it is).
Waarom hebben ze die gasten er niet laten zitten ?
Én volhouwen mannen ! Nou ja, mannen ?

Nu op TV
Straks op TV