Politiemensen willen graag een stoerdere outfit. Zo draagt een grote groep agenten liever een baret dan een pet en zouden de schoenen ook wel wat stoerder mogen.
Dit blijkt uit een groot onderzoek van politievakbond ACP waarover De Telegraaf woensdag bericht. Bijna de helft van de ondervraagde ACP-leden draagt liever een ander hoofdeksel, zoals een cap, muts of baret.
Een polo of shirt met lange mouwen is wenselijk voor bijna zestig procent van de ondervraagden. Een even grote groep ziet het huidige schoeisel liever vervangen door een stevig paar laarzen en bijna tachtig procent van de ondervraagden draagt liever 'een wijde ME-broek'
ACP-voorman Gerrit van de Kamp stelt dat de werkkleding 'comfortabel moet zitten, functioneel is en meer moet uitstralen dan het huidige tenue.' Volgens de Raad van Korpschefs voldoet het huidige uniform echter prima.'Bij ons zijn geen geluiden binnengekomen dat het niet deugt.'
15 reacties
Geef je reactieLangeMarley 9 reacties
Hahaha, polisie ziet er niet eng uit. Vind ze wel schattig.
niet okéZe kunnen beter een voorbeeld nemen aan buitenlandse uniformen.
is dat zo? 1185 reacties
Uitstraling hahahaha.
niet okéIk heb nog wel respect voor het werk dat ze doen voor weinig salaris, maar beste Politie "Kijk eens wat vaker in de spiegel zou ik zeggen". Hoeveel jonge broekies zie ik op straat lopen...beleid van de Politie, zoveel mogelijk mensen die net van de schoolbanken komen, dus broekies die nog niet eens droog achter hun oren zijn. Hoeveel vrouwelijke agenten zie je die er normaal uit zien, hoeveel lopen er niet met een dikke kont..ook bij de mannen trouwens. En als er al een normale agente over straat loopt is ze zowat rond de 1.60m.
Uitstraling heeft niet alleen met kleding te maken, maar ook hoe je er zelf uitziet. Verzorgd!!!!
Surfkid 259 reacties
' Volgens de Raad van Korpschefs voldoet het huidige uniform echter prima.'Bij ons zijn geen geluiden binnengekomen dat het niet deugt.'
niet okéZoo triest... Blijkbaar kennen ze de werkvloer niet. Nee dat het voor hun comfortabel is dat snap ik, het zijn namelijk ook kantoorklerken.
De Nederlandse agent, een stropdas met overhemd.....
1018 94 reacties
Leeftijd heeft m.i. niks met uitstraling te maken. Het is altijd al zo geweest dat agenten van 18 in dienst traden bij de politie. Vroeger was het zelfs zo dat jongens vanaf de ambachtsschool werden gerecrutreerd om bij de politie te werken. En wat de kleding betreft; het mag wel iets functioneler, boeven vang je niet in een pantalon met plooi en een overhemd.
niet okéHansi59 586 reacties
Ja dat is nog eens lachen,maar stoer heeft niets met uitstraling te maken,als ome agent eerst eens iets aan zijn/haar uiterlijk gaat doen zal dat al 100% schelen,altijd je pet op,altijd je haar netjes,geen oor-sieraden bij de mannen,geen zichtbare tattoo's en netjes geschoren(gezicht) en voor de vrouwen,ga eens wat afvallen,het lijkt wel of de politie werft op vrouwen met een enorm achterwerk,werkelijk geen gezicht dat alles in die broek wordt gepropt,uitstraling is wat in het uniform zit,vooral nu in tijden van bezuinigingen is een nieuw uniform wel het laatste waar oom agent zich mee moet bezighouden
niet okéJackshit 540 reacties
Ze zijn ook niet stoer, dus dat komt mooi uit.
niet okéjohn witherspoon 1973 reacties
@ LangeMarley
niet okéMét Kalashnikov !
Joppo 1126 reacties
Elke week kunnen op tv zien hoe agenten zich voor rot laten schelden en die personen gewoon weer hun weg kunnen vervolgen.
niet okéDaar helpt ook geen stoere kleding aan.
RaadDaarNaar 1 reacties
Respect vloeit voort aan de handelingen die je verricht, niet wat je draagt. Althans, zo zou het moeten zijn - dat hele 'al draagt een aap een gouden ring' principe.
niet okéMaar is dit nou een dun-verkapt verzoek voor nieuwe uniformen? Zo ja, door wie is deze hele poll dan geïnitieerd? Komt over alsof iemand een dik contract bij de politie binnen wil halen - alweer! Nog niet zo gek lang geleden dat 't uniform met leren jack e.d. vervangen werd door 't huidige.
IJdelheid mag geen raadgever zijn voor het uitgeven van gemeenschapsgeld. Maar goed, heden ten dag is dat zelfs al utopie denken geloof ik.
cor 539 reacties
Gezag en respect voor mensen in uniform....oke maar als de uniformdragers door de wet belemmerd worden en geen toestemming hebben om hard op te treden, dan kunnen ze stoere kleren aantrekken wat ze willen.
niet okéNee eerst zal dat softe beleid van deze slappe regering eens flink op de schop moeten.
Surfkid 259 reacties
@Hansi59,
niet okéEr verzorgd uitzien ok, lijkt me meer dan logisch. Maar waarom zou een agent zich niet bezig moeten houden met functionele werkkleding?? Zij zijn het die het moeten dragen op straat dus weten waar ze over praten. Maar dit speelt al meer dan 20 jaar hoor, zo lang al...
Buurman Jaques 28 reacties
Misschien is een camouflage-uniform wat voor ze. Dan vallen ze ook minder op als ze in de bosjes zitten te flitsen.
niet okéwereldgozer 789 reacties
Wat heb je aan al die uitstraling en de vlotte outfit, wanneer je zoals laatst te lezen was je als agent een pak op je donder krijgt en de hoofdverantwoordelijke daarvoor door het gerechtelijk Ivoren Toren establishment met een ,,niet meer doen, jochie,, taakstrafje naar huis wordt gestuurd?
niet okéharry nak 220 reacties
"Volgens de Raad van Korpschefs voldoet het huidige uniform echter prima.'Bij ons zijn geen geluiden binnengekomen dat het niet deugt: .
niet okéDat geloof ik nou niet omdat een nieuw uniform met een gevechtsbroek en zonder overhemd, al jaren speelt.... Als ik de ME op het Leidseplein zie lopen in het weekend is dat al een veel betere uitstraling dan het gewone uniform dat volgens mij stamt uit de jaren 80.
albert41 98 reacties
ze moeten een gestapo uniform aan trekken of een sm uniform dat staat ze wel . maar geen clowne pak daar zijn ze te rot voor .
niet oké