- AT5 Producties
- Adverteren op AT5
- Bereik
- Tarieven
- Aanbiedingen
In de jaren '70 zijn tenminste vijf jongens van 13 jaar seksueel misbruikt door een groepsleider van het kindertehuis Amstelstad aan de Fred Roeskestraat in Zuid.
Een van de slachtoffers, Martijn, heeft bijna veertig jaar geprobeerd dit verleden te verdringen. Totdat de man die hem misbruikte uit het niets eind vorig jaar via de mail weer contact met hem opnam. En toen kwam alles opeens weer terug. We spraken met Martijn, die niet herkenbaar in beeld wil.

6 reacties
Wat vind jij?
Voeg reactie toe57 reacties
Wat een achterbakse smeerpijp, die Wil. Mag ik hopen dat 'ie binnenkort in een ravijn lazert daar in Oostenrijk.
niet oké
124 reacties
en dan nog praten over dat het verjaard is!!!dat dit nog kan, anno2012 kan.diep en diep triest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! maatschappij.
niet oké
1325 reacties
Ze hadden toendertijd ietsjes beter op moeten letten,ik weet dat dit achterafgel.. is maar het management van toen is volgens mij even schuldig als Wil de smeerkees.
niet oké
149 reacties
Als je zulk concreet bewijs hebt als een brief, waarin zaken staan zoals die getoond zijn, dan zou verjaring niet uit moeten maken. Kanonne, die eikel is daar in Oostenrijk z'n eigen luilekkerland begonnen, wil er niet over praten, terwijl hij de dader is!

1401 reacties
@ nurettin
Tot diep in de jaren tachtig werd het vervaardigen en bezit van kinderporno gedoogd.
Het is uiteindelijk verboden geworden onder zware druk van de VS.
Hele dikke kans dus dat het toenmalige management wel degelijk op de hoogte was.

Wat vind jij?
Voeg reactie toe
Nu op TV
Straks op TV