- AT5 Producties
- Adverteren op AT5
- Bereik
- Tarieven
- Aanbiedingen
Parkeercontroleurs in Amsterdam laten zich met de taxi rijden naar plekken waar ze foutparkeerders op de bon slingeren.
Foto: Anton DijkstraVanwege de gladheid op straat vindt parkeerbedrijf Cition het onverantwoord om de controleurs op pad te sturen op hun scooters. Daarom heeft het bedrijf besloten haar werknemers per taxi te laten vervoeren naar de plekken waar foutparkeerders op de bon kunnen worden geslingerd.
Een taxibusje brengt de controleurs naar het gebied waar ze aan het werk gaan. Vervolgens gaan ze te voet verder, laat Cition weten. Op Twitter stelde het bedrijf eerder al dat ze niet anders kunnen: 'Veilig de straat op, om te doen wat van ons wordt verwacht. Binnen blijven is voor ons geen optie.'
Hoe lang de controleurs zich nog laten rijden, hangt af van het weer. 'Van dag tot dag wordt de gladheid bekeken', aldus een Cition-woordvoerder.

30 reacties
Wat vind jij?
Voeg reactie toe186 reacties
Kun je makkelijk doen met die schandalige parkeertarieven, kaviaar tijdens de lunch is ook nog wel te doen!
niet oké
362 reacties
welke taxi.s worden daarvoor gebeld ,de vriendjes van de pvda !!
ik hoor dat niet de TCA gebeld word ,of heb ik het mis ?

65 reacties
Buiten de kreten als: Ga maar lopen of fietsen, opheffen die parkeerdienst, geen bekeuringen uitdelen bij slecht weer, vorstverlet etc etc, zou het prettig zijn als hier ook enige goede alternatieve oplossingen worden aangedragen. PS: Ik ben geen parkeercontroleur.
niet oké
226 reacties
De bus/fiets/tram?????????..... Echt SCHANDALIG dit.... DAAR GAAT JE FOKKING PARKEERGELD DUS NAAR TOE!!!!!!!!!!!!!!
niet oké
2 reacties
Ze hebben bij Cition toch MEER dan genoeg auto's, (zoals op de afbeelding) om hun eigen medewerks rond te rijden!
Dat er budget is voor taxi's zegt wel weer wat over de marge's die Cition heeft. En volgends jaar natuurlijk weer lekker de tarieven voor parkeervergunningen, parkeren en boetes omhoog.
GROVE SCHANDE!!!

150 reacties
Wel goed dat je dan niet meer te pas en te onpas van je sokken wordt gereden door die stinkscooters van Cition.
Vorig jaar trouwens een paar maanden gratis kunnen parkeren, omdat de dames en heren het te koud vonden.

15 reacties
Ach... dan maar betalen en goed parkeren... ook een kleine moeite toch?? Ik vind het erger voor de medewerkers dan voor de bekeurden. Dat geld hadden ze beter kunnen besteden aan een kleine 10e procent salarisstijging ofzo....
niet oké
167 reacties
@sanderazzi...
ik ben regelmatig als monteur bezig en moet zo een 10-tal keer per dag in de stad parkeren... en heel soms schiet het door drukte of een klant die je meteen haar levensverhaal verteld er wel eens bij in om een parkeerkaartje te kopen... en terwijl ik dus bezig ben om het leven van mensen te veraangenamen is het anderen hun werk om dat van mij te vergallen. ik hoop dat je je kenbaar maakt als ik een keer bij jou moet komen klussen, dan zal ik je de hoofdprijs berekenen.
verder is dit natuurlijk belachelijk, de hele stad gaat door weer en wind met fiets en brommer door de stad, bouwvakkers bikkelen door maar deze galbakken moeten gepamperd worden?

36 reacties
Wat een schandelijke vertoning. Iedereen rijdt met deze kou op de fiets, scooter en motor en deze gasten laten zich op kosten van de belastingbetaler rondrijden in een taxi. Het moet niet gekker worden.
niet oké
226 reacties
Nou ja een taxi is in ieder geval milieuvriendelijker dan die stink 2takt knetterende scooters van Cition..
niet oké
111 reacties
Waarom maakt iedereen zich druk hierover. Dat bedrijf is ingehuurd door Amsterdam tegen een vast tarief. De kosten hiervan komen niet voor rekening van de gemeente Amsterdam.
Als een van die gasten verongelukt was had iedereen weer moord en brand geroepen omdat er geen voorzorgsmaatregelingen getroffen waren. Nu wordt dat wel gedaan en is het ook niet goed.
Tuurlijk zijn het niet de meest geliefde werkers in amsterdam, maar dit soort reacties zijn net zo voorspelbaar als wilders over het hoofddoekje van de koniging.

186 reacties
@kerby:
Tegenwoordig kun je natuurlijk gewoon parkeren met je mobiele telefoon. Scheelt tijd in het kopen van kaartjes en nooit een boete. Klaar is kees.
@Muffstuff:
Precies. Als je een dienst privatieseert moet je niet zeiken over de uitvoering. Als je rechts wilt handelen moet je ook rechts denken.

167 reacties
@Tampert
dat doe ik .... maar soms kan het er wel eens doorheen schieten en sms je pas na enekele minuten.... kassa!

25 reacties
@Muffstuff,
Wat ben jij SUF, heb je wel eens van doorberekenen gehoord.
Weer € 0,75 op het parkeertarief.
Waarom gaan niet met het OV of met de fiets.
Zo gaan ze toch ook naar huis, of worden ze dan ook op kosten van ????? met de taxi gebracht.

186 reacties
Ook voor scooters bestaan er winterbanden..en idd wat is er mis met het openbaar vervoer??? En bovendien wordt de Gemeente Amsterdam in stand gehouden door de Burger..dus WIJ betalen uiteindelijk altijd de rekening..
niet oké
111 reacties
@Marpet6110
Vast tarief houdt dus dat er niet doorberkend wordt. Dit gaat ten koste van cition, niet gemeente Amsterdam.
Fiets zou weinig uitmaken he qua gladheid. ff een uurtje door de stad is wat anders dan de hele dag door de stad moeten gaan zoals deze controlleurs.
Ook ik heb wel eens onterecht een boete gehad. maar de reacties die hier staan zijn wel erg typerend hoor. Pure onderbuik gevoelens maar ff nadenken hoe de wereld in elkaar steekt, ho maar. Kritiek is prima, maar zorg dan wel dat de argumenten ergens op slaan, ipv niet verder te komen dan ordinaire dieven, zakkenvullers etc.
Weetje, laten we die parkeertarieven afschaffen, kijken wat er an gebeurt. Ik denk dat mensen snel gaan zeuren dat er helemaal geen parkeerplaatsen te vinden zijn omdat iedereen blijft staan.
Ik word hier af en toe zo simpel van, die kortzichtige reacties van mensen.
Adjeu!

9 reacties
Beste Muffstuff,
Je hebt volkomen gelijk!
Het is toch wel het simpele Johnny en Anita, Henk en Irene volk met de petjes op in de Golfjes wat er meestal op de diverse fora zitten.

86 reacties
Dat ze daar nu pas achterkomen....2 jaar geleden ging men met sneeuw ed ook al met de taxi.. en meer op straat dan als men met ov gaat??? pfffff.. met de taxi was het net zo'n drama.. Enneh.. ik weet het uit ervaring. Was ook zo'n controleur. van de 8 uur werken waren we denk ik max. 2 uur op straat te vinden.. Jaaaa. dat schiet echt lekker op....
niet oké
50 reacties
Elke parkeercontroleur een boete extra en die taxi is er ook weer dik uit.
niet oké
167 reacties
dit gaat nergens meer over, muffstuff.
we moeten allemaal in de stad ons kostje verdienen en dat gaat nu voor iedereen wat lastiger... dan is het toch decadent dat het op deze manier opgelost wordt. er is immers geen echt probleem... op kou kun je je kleden en je kunt je prima verplaatsen met die scootertjes... beter dan op fietsen, je kunt immers je voeten aan de grond houden, als dat al nodig is.
en denken dat het ons niks kost is te kort door de bocht. kennelijk krijgen ze teveel geld als ze het zo kunnen oplossen.
gratis bestaat niet.
uiteraard is parkeergeld geen probleem.... maar in de tarieven en het sanctie beleid is de menselijke maat ver te zoeken.

579 reacties
ONBEGRIJPELIJK,waarom gaat dit gajes niet gewoon lekker lopen,daar houden ze toch zo van dat gestapo-gilde van parkeer beheer
niet oké
977 reacties
Is het nu al zo erg dat Cition geen medewerkers met een rijbewijs in dienst heeft???
Cition kan toch een beroep doen op het bedrijf waar zij voorheen als Stadstoezicht ook auto's huurde???
Als Cition een busje bij dat bedrijf huren (Ouke Baas), zijn zij volgens mij goedkoper uit!!!!! Of zijn de beste mensen van Cition te bang om op een schone weg te rijden??, terwijl een aantal medewerkers vermoedelijk wel met hun priveauto de weg op rijden??

167 reacties
@rowa
ga jij ff nat
http://www.onzetaal.nl/taaladvies/advies/verwijswoorden

Wat vind jij?
Voeg reactie toe
Nu op TV
Straks op TV