- AT5 Producties
- Adverteren op AT5
- Bereik
- Tarieven
- Aanbiedingen
Sinds maandagmiddag wordt de 27-jarige Shaja Nankhoesing vermist.

Maandagmiddag omstreeks 12.00 uur verliet Shaja haar woning in verwarde toestand zonder telefoon, geld of sleutels en sindsdien is ze spoorloos verdwenen. Volgens een vriend van Shaja is ze in een soort religieuze psychose geraakt nadat ze getuige was van een zelfmoord.
Er is aangifte gedaan bij de politie van de vermissing. Vrienden en familie verspreiden overal in de stad flyers met informatie over haar verdwijning en hebben een Facebookpagina voor haar opgericht.
De politie heeft inmiddels een officieel opsporingsbericht verspreid. Op het moment van verdwijnen droeg Shaja een rood sportjack met MP3-speler in haar mouw, daaronder een donkerblauwe spijkerbroek en lichtbruine UGG’s met een witte bontrand. Shaja is slank, 1.60 meter, heeft zwart haar en bruine ogen. Ze is Hindoestaans en heeft een licht getinte huid. Bijzonderheden: ze heeft een litteken onder haar rechter wenkbrauw en ze mist het topje van een pink.
Mensen met informatie over Shaja kunnen zich melden op 0900-8844.

10 reacties
Wat vind jij?
Voeg reactie toe993 reacties
@hulpje
Waarschijnlijk wil je empatisch overkomen echter als je echt empatie hebt schrijf je deze problemen van het meisje niet op internet. Ik vind deze comment zwaar inbreuk op de privacy van de familie.
Ik hoop dat zij snel gevonden wordt. Sterkte!

78 reacties
Zeg 'Hulpje'. Je bent niet bepaald een Hulpje zo.... Niet zo netjes om dit allemaal even online te zetten.
Redactie, reageer eens!

29 reacties
at5 heeft er geen problemen mee anders hadden ze de tekst wel verwijderd......maar goed jullie willen info dan krijg je info....
niet oké
1 reacties
@sjeetje
Begrijpend lezen is moeilijk.... In bovenstaande comments heeft niemand om info gevraagd.
"Hulpje" heeft de problemen van deze mensen op internet gegooid.
Laten wij hopen dat de vrouw snel en gezond gevonden wordt!

1 reacties
Als het klopt dat haar familie haar slecht heeft behandeld dan zou ik als ik hun was goed gaan nadenken waar ze kan zijn.
Ik hoop dat ze snel wordt gevonden en therapie krijgt over haar traumatische ervaring, en eventueel andere traumatische ervaringen in haar leven.
God zij met haar

4 reacties
Ik wil hier mee aan geven dat ze het heel moeilijk heeft gehad. Opschool was wel goed. Men moet hulp bieden. Want als je er mee zit zal het ooit naar buiten komen. Niet verwerkte trauma. Ik voel mij schuldig want het was geenzins mijn bedoeling om de familie pijn te doen
niet oké
Wat vind jij?
Voeg reactie toe
Nu op TV
Straks op TV