Ruud Gullit heeft verbaasd gereageerd op zijn eigen interview in De Telegraaf. Hij heeft ze niet eens gesproken.
'Ongelooflijk. Het schijnt dat er een exclusief interview van mij in De Telegraaf staat', twittert de oud-voetballer, gevolgd met '??????'.
De Telegraaf publiceerde maandagochtend een 'exclusief' interview met Gullit over zijn scheiding met Estelle. De verbazing van Gullit doet vermoeden dat het niet helemaal authentiek is.
13 reacties
Geef je reactieA. Smit 16 reacties
verbaast me al lang niet meer. de telegraaf verzint wel vaker gekke verhalen
niet okéKemalism 80 reacties
En Estelle is samen gezien met Badr Hari
niet okéjldb 80 reacties
De Telegraaf is een "fantastische" krant!
niet okéklj 1 reacties
Er staan wel heel wat meer dingetjes in de Telegraaf die niet kloppen. Ik studeer journalistiek, en als we voor een opdracht iets moeten verzinnen noemen we het niet voor niets een 'Telegraafje'...
niet okéstone71 24 reacties
Ik zag het kopje toevallig in de Telegraaf. Vond het al vaag, je gaat niet zomaar met je billen bloot over je privezaken voor de krant. Ik denk dat Ruud en Estelle blij zijn als ze met rust worden gelaten. Laat die mensen in hun waarde. Duizenden mensen scheiden van elkaar, dus zo wereldvreemd is het nou ook weer niet toch?
niet okénurettin 2049 reacties
Wat een narigheid in de wereld! We hebben het al zo moeilijk, de bezuinigingen in de zorg en dan gaat het ook nog uit tussen Ruud en Estelle.
niet okédimitry 9 reacties
Telegraaf is Fabeltjeskrant. Oh nee, toch niet. In fabeltjeskrant vertellen ze feiten en stoken ze niet dingen onnodig op.
niet okéArticus 23 reacties
Zeer benieuwd naar het volgende nieuwtje: Estelle in het ziekenhuis geslagen door nieuwe vriend
niet okéRefugee 283 reacties
De Telegraaf, met die krant veeg ik niet eens m'n kont af, die laat namelijk meer troep achter dan dat 'ie verwijdert
niet okéWortelkaas 1781 reacties
Als je de reacties leest op Telegraaf.nl dan besef je dat de gemiddelde lezer niet eens in de gaten heeft wat ze schrijven.
niet okéRefugee 283 reacties
@Wortelkaas; wat ze schrijven? Ook niet wat ze lezen...
niet okéjldb 80 reacties
@ Articus
niet okéHeeft ze mazzel dat ze daar al was; kon ze gelijk behandeld worden!
BeepBeep 276 reacties
Twitteren...dat gaat nog eens groot worden.
niet oké