De politie heeft in de nacht van maandag op dinsdag gericht geschoten op een auto tijdens een achtervolging in Noord.
Rond middernacht gaven agenten een automobilist een stopteken op de Stellingweg in Noord. De politie had het vermoeden dat de bestuurder dronken was. De man reed door en agenten zetten de achtervolging in.
Tijdens deze achtervolging reed de man op de Volendammerweg in op een agent, die maar net op tijd kon wegspringen. De agent schoot vervolgens gericht op de band van de auto.
Met een lekke band reed de auto nog een stuk verder, maar uiteindelijk kon de man toch gepakt worden. Hij bleek inderdaad onder invloed van alcohol en is aangehouden.
22 reacties
Geef je reactieBeepBeep 276 reacties
-Deze reactie voldeed niet aan onze huisregels-
nummer 13 + 1 310 reacties
-Deze reactie voldeed niet aan onze huisregels-
Caramba 55 reacties
@BeepBeep (ik gok op bateman)
niet okéWederom een zeer sarcastische en pijnlijke opmerking, hoe durft u dit soort dingen rustig neer te zetten? Ik vind u een laag stuk vreten.
BeepBeep 276 reacties
Zolang agenten, zoals Fred Verzet of die grijze postduif, nog wegkomen met buitensporig geweld (met soms zelfs de dood tot gevolg) is een beetje sarcasme wel het minst waarover je druk dient te maken. Zelfs gisteren nog nationale verontwaardiging vanwege een filmpje van wederom een gevalletje mishandeling door een simpele agente. Ik heb al het bange vermoeden dat ook hier de gevolgen voor de betrokken agent nihil zullen zijn.
niet okéBoppe 2304 reacties
Schenk deze stommeling de gelegenheid op levenslange dronkenschap door hem een levenslange ontzegging van de rijbevoegdheid te geven.
niet okékippevoer 125 reacties
BEEP BEEP
niet okéJe bent in het verleden zeker afgewezen voor de politie je bent altijd zo negatief over ze.
Of liggen je roots in de krakers- of anti wereld
Dussss 513 reacties
@BeepBeep: voor beide zaken loopt het onderzoek nog, dus vooralsnog komen ze er niet mee weg. En in beide gevallen hoop ik van harte dat ze er mee weg komen. Kutvoetbalhooligans hebben het op zich afgeroepen en bij die ranzige krakers was die grijze dienders de enigste die optrad op bevel van zijn meerdere en de andere die er naast stonden moeten hun ogen uit hun kop schamen dat ze geen reet deden.....!!
niet okéEn ik zie graag je reacties tegemoet als jouw kind of ander familielid onder de carterpan van die auto vandaan geschraapt moeten worden.....!!
NIET Gelogen 583 reacties
-Deze reactie voldeed niet aan onze huisregels-
zokanieweer 25 reacties
-Deze reactie voldeed niet aan onze huisregels-
De Stille Kracht 316 reacties
Aha dus die irritante BeepBeep is dus @Bateman.
niet okéwaarom niet reageren onder je bekende nickname @Bateman?
Bateman je denk dat alle agenten die schieten Fred Verzet zijn alias de beruchte grijze postduif?
Je humor ( als je je reactie cynisch bedoelt ) strekt niet met de realiteit. Laat je eens nakijken man
Jacob II 2438 reacties
@NIET Gelogen
niet okéOf er geschoten moet worden vind ik een zaak van de politie.
Maar ik vind wel dat er allerlei bedenkelijke zaken aan de hand zijn met die de politie.
Een van die zaken waarmee ik moeite heb is het voor rechter spelen van de politie.
Een gemanipuleerde verklaring die door de politie werd afgegeven bijvoorbeeld.
Gewoon een PV vals opmaken, om je volgens een vooropgezet plan ergens in te laten tuinen om vervolgens daarmee de rechter op het verkeerde been te zetten.
Sommige exemplaren van de politie, - met hun ambtseed; liegen af en toe.
En dat vind ik minderwaardig.
Ik vertrouw de politie niet meer!
Eerst zal dat rechtgezet worden!
Vergeet niet politie, dat sommige dingen in het leven belangrijker zijn dan het leven zélf!
En dat is de WAARHEID!
Want die agenten die van de waarheid een leugen maken en van een leugen de waarheid die branden in de hel!
En dat weet ik nu al!
http://www.video-palace.com/films_cover/hellr5.jpg
Ed Kroket 1 reacties
@BeepBeep
niet okéVan mij part hadden ze hem direct tussen de ogen mogen schieten. Moet je maar niet drinken en rijden... De NL politie is m.i. veel te mild en wordt het wapen eens gebruikt, dan komt er een groot onderzoek.
NIET Gelogen 583 reacties
@Jacob II,
niet okéKan bij je volgende relaas de ondertiteling aan ???
Po 573 reacties
Ik ga niet eens op in op de houding van de politie. Ik vind uberhaupt op met drank of onder invloed van wat anders achter het stuur kruipen volkomen idioot. De bestuurder mag wel dankbaar zijn dat hij nog leeft en dat er geen andere mensen slachtoffer zijn geworden.
niet okéEigenlijk vind ik dat mensen die met een slok op achter het stuur gaan niet eens hun eigen verantwoording kunnen nemen, dus waarom zijn zij een rijbewijs waard? Er is geen excuus om met alcohol achter het stuur te gaan, lijkt me een goed plan om deze verkeersovertreders goed en hard aan te pakken!
nurettin 2049 reacties
Boppe; Hij is niet de enige die met een glaasje teveel achter het stuur heeft plaats genomen. Vaak zie ik bestuurders die hun voertuig niet tussen de lijnen kunnen houden, twee banen nodig hebben en de regelmatig de vluchtsrook meepakken. Er zijn nog aardig wat piassen die het leven van hun medeweggebruikers op het spel zetten.
niet okésprokkel 288 reacties
Ik vind het eigenlijk helemaal niet zo erg dat de politie harder omgaat met dit soort potentiele moordenaars. Zodra iemand bezopen achter een stuur gaat zitten dan is het iemand die duidelijk schijt heeft aan de maatschappij. Als je namelijk onder invloed bent van het één of ander, dan kun je meer schade maken dan de mensen lief is. Het kan mij niet schelen als zo iemand zichzelf helemaal de tering rijd, maar hij zal maar een vader van een gezien doodrijden ofzo. Ik heb totaal geen medelijden met hem omdat er op hem geschoten zou zijn.
niet okédanny1994 83 reacties
Nou, nou, nou ed-kroket, een beetje mosterd erbij doen eh! :)
niet okéIk vind dat de politie in Nederland meestal correct handelt. En schieten bij dronken rijden is niet zondermeer een overdreven reactie.
In dit geval zou z'n reactie wellicht een beetje 'getriggered' door furie van desbetreffend agent omdat hij bijna van zijn sokken is gereden???? Dan is het persoonlijk en niet OK!
The Zad 620 reacties
Het is weer in noord... hiep, hiep, hoera in de tokiwijk...
niet okéHuman 116 reacties
De reacties hier op schietende agenten voorspellen niet veel goeds voor de toekomst. Een volledig polariserende maatschappij, waarbij de ene helft de andere helft controleert c.q. onderdrukt en uiteindelijk leidt tot oorlog. Het resultaat van het "zero tolerance" concept. Want zo men doet, zo men ontmoet....
niet okéracert 666 reacties
Blaas of ik schiet!
niet okékalestud 169 reacties
Zouden ze ook op volksvertegenwoordigers gaan schieten als die met een noodgang bezopen door woonwijken scheuren... Je weet wel, van die mensen die zeggen dat de politie harder moet optreden...
niet okésporting 411 reacties
Wat mij betreft mogen de agenten sneller en vaker schieten op de benen, banden als de crimineel maar gestopt word. Ze hebben dat ding, dus waarom niet gebruiken. Sommige reaguurders hebben denk ik liever dat de dronkelap een familie in rouw stort omdat iemand is doodgereden. Dan liever het geweer gebruiken. Dat filmpje van deze week in Rotterdam. De agenten zijn niet geschorst, vooralsnog, maar ze zijn bij voorbaat al veroordeeld, en opgehangen door het publiek. Rustig afwachten wat het onderzoek doet en er worden meer agenten geschorst dan wij denken. Agenten zijn ook mensen, en mensen maken fouten maar alleen omdat ze een uniform dragen zouden ze geen fouten mogen maken? Wat mij betreft mogen agenten best een fout maken. Vast staat dat er meer goed dan fout gaat en dat is bepalend, voor mij althans. Zal daar ook wel weer kritiek op krijgen, maar dat kan me werkelijk niets schelen.
niet oké