Dries Roelvink is donderdagavond behoorlijk geschrokken van een opmerking van Jack Spijkerman.
In het RTL-programma Tour Du Jour verzorgt onze Dries dagelijks de muzikale afsluiting. Toen presentator Wilfred Genee tafelgast Jack Spijkerman bij wijze van grap vroeg 'hoe ze in vredesnaam van Roelvink af moesten komen' antwoordde deze; 'is doodschieten al overwogen?'
Het antwoord was misschien jolig bedoeld, maar Dries is er naar eigen zeggen behoorlijk van geschrokken. 'Mijn zoons reageerden emotioneel en boos', stelt Roelvink in een reactie. 'Na het terugkijken van het programma was ik in eerste instantie boos en begreep ik niet dat Jack Spijkerman zover ging. Na een nachtje slapen is alles gezakt, de boosheid is verdwenen en ik kan er wat objectiever naar kijken. Maar het wil niet zeggen dat ik er toch enorm van geschrokken ben!'
27 reacties
Geef je reactieJimmyy 2 reacties
Komop Dries iedereen weet toch dat het als een grapje bedoeld is. Nok dan gewoon met het programma. Laat je niet kisten man.
niet okéMJE 773 reacties
Jack Spijkerman.... Licht rode kleur van buiten maar zwart van binnen.
niet okék33s 883 reacties
Ach arme jongen!...Wil je een glaasje water voor de schrik ?.
niet okéWortelkaas 1781 reacties
Wat een humor met Spijkerman. Heeft zijn zelfvertrouwen kennelijk weer helemaal terug na het mislukte graaiavontuur bij Tien.
niet okéBullsEye 251 reacties
En op het moment van uitzending, toen het dus gezegd werd, zei Dries niets en ging dus gewoon zijn nummertje staan doen aldaar. Had stoer geweest als je aldaar voor de camera iets gedaan of gezegd had !
niet okéDus aandachtsgeilheid van Dries ?
Cameleon 403 reacties
@ Bullseye Precies
niet okéZijn platen zul je niet in mijn muziecollectie vinden.. Maar laat Ries vooral lekker zijn gang gaan. Een beetje mans van zich afbijten had wel gemogen als ras Amsterammer zijnde...ahum
Import 020er 1484 reacties
Een venijnig weerwoord was een makkie, gezien dat aardappelhoofd van Spijkerman.
niet okévrieskist 218 reacties
Ik schrik van de opmerking van dolle Dries.
niet okéTrendWatcher 316 reacties
Màn, dat die Spijkerman weer zoveel babbels heeft! Hij zou zich levenslang kapot moeten schamen als de Vara-icoon die zoveel tegen de commerciëlen heeft aangeschopt, uiteindelijk zelf voor het geld overstag is gegaan en jammerlijk het gezicht en de geloofwaardigheid verloren heeft. Ik snap ook echt niet dat er nog cabaretiers zijn die nog met hem willen samenwerken.
niet okéJan de Wit 1 reacties
-Deze reactie voldeed niet aan onze huisregels-
MJE 773 reacties
@Jan de Wit...
niet okéSorry?
drd 402 reacties
Dries is niet Amsterdams genoeg blijkbaar om tegen Spijkerman meteen te zeggen dat een schot hagel blijkbaar niet werkt...
niet okérrhill 1139 reacties
De vraag luidde hoe komen wij van Dries Roelvink af? En die vraag stellen ze uitgerekend aan Jack Spijkerman, de man van de keiharde satire... het kon gewoon niet anders aflopen!
niet okéIedereen weet dat Jack Spijkerman Dries een goede gezondheid toewenst, en Dries Roelvink wrijft nu in een vlek in de hoop op extra persaandacht.
Triest hoor. Misschien doet Tour du Jour er inderdaad verstandiger aan teneinde hem niet langer te laten optreden.
DJ 200 reacties
@Dries Je moet niet zo lopen zeuren man! Jij loopt ons ook altijd te bedreigen dat je een nieuwe CD gaat uitbrengen daar ben ik veel banger voor.
niet okéNIEUWS: DJ is bang voor nieuwe CD van Dries Roelvink
aso 85 reacties
Ik kan die namen niet uit mijn strot krijgen,j.s en d.r twee kakkerlakken.
niet okéGatver opvreters.
Gijs Groen 194 reacties
Ik heb nog steeds nachtmerries
niet okévan die strakke gele zwembroek
Dries,
dat was nog erger dan mijn over-buurvrouw
met haar legging en basebal petje
Meijer 948 reacties
Ach heeft Dries voor de verandering de pers weer eens gebeld?
niet okénurettin 2049 reacties
Jack heeft een Fatwa uitgesproken, ik zou Dries adviseren de eerste 10 jaar maar onder te duiken.
niet okéJoppo 1126 reacties
Spijkerman , nog zo n leeghhoofd , zet die samen in een cel voor 10 jaar
niet okéMark_020 870 reacties
Was deze aandachtsh..r maar echt dood.....
niet okéjohn witherspoon 1973 reacties
Over doodschieten, maak je geen grappen..
niet okéOf je doet het óf je doet het niet..
Maar je maakt er geen grappen over.
TrendWatcher 316 reacties
Ik hoopte overigens dat AT5 bij de recente verhuizing Dries Roelvink, Mick Harren en aanverwante MN-ers* op het oude adres zou hebben achtergelaten. Jammer genoeg willen ze hier de dilettantenstatus blijkbaar niet ontstijgen.
niet oké*Mislukte Nederlanders
renee van gelderen 62 reacties
ja joh, dat zijn die enge linkse lullers en rechtse zakkenvullers. vooral deze spijkerman is een typische nsb'er.
niet okéWalletje 1002 reacties
Jack Spuikerman, wat een enorme L*L en een walgelijk mannetje. Er komt geen fatsoenlijk woord uit deze man het is echt een extreem rood figuur.
niet okérenee van gelderen 62 reacties
alleen het smoelwerk al van die spijkerman, wat een onaangename klootzak zeg!
niet okéMank Thuis 1007 reacties
Hoe komen we in vredesnaam van Spijkerman af ?
niet okéLou de Palingboer 364 reacties
Een tip voor Spijkerman, met afstand de allerlelijkste BNer, en ook nog een naar mannetje;
niet okéza 07 jul 2012, 13:11
Nieuwe rage: boerkabadmuts.
Te bestellen in China.