Woensdagmorgen is de bestuurder van een auto op de Zeilstraat de opengebroken tramrails opgereden.
De auto kwam even na negenen vast te zitten en moest uiteindelijk door een takelwagen van de politie worden weggetakeld. Door de versperring raakte tram 2 richting Nieuw-Sloten enige tijd gestremd.
Kijk hier naar meer foto's.
4 reacties
Geef je reactieMijn stad 551 reacties
Was soms de zonneklep naar beneden ?
niet okéPaul Boulton-Bland 2 reacties
Sukkel van de Dag!!
niet okékabouter 363 reacties
En die automobilisten maar klagen over fietsers! Er is daar toch duidelijk een wegversperring, dat deze mevrouw die negeert, op de blaren zitten dan maar.
niet okéMannetje 178 reacties
Ik vind dat het inparkeren door vrouwen veel en veel beter geoefend moet worden tijdens de rijlessen. Bovendien vind ik ook dat dat bij het rij-examen voor vrouwen het inparkeren op een veel hoger peil moet worden getrokken als examen-onderdeel. Je ziet wat er nu gebeurd, de dame in questie probeerde in te parkeren op een parkeerplaatsplekje op het Stadionplein (nabij de Febo) en kwam daarbij vast te zitten in de opengebroken Zijlstraat.
niet okéOja, het geldt natuurlijk dus niet voor de dames die hier op dit forum komen en reageren, of het enkel maar lezen. (of mannetjes met rokjes aan)