Het merendeel van de studenten aan de Universiteit van Amsterdam verkiest Facebook boven Twitter.
Dat blijkt uit een enquête van de UvA onder ruim tweeduizend studenten. Dit schrijft Foliaweb.
Facebook wordt door 85 procent van de studenten gebruikt. Bijna zeventig procent van deze groep kijkt minimaal een keer per dag op de website. Ongeveer zestig procent doet dit meerdere keren per dag. Vooral de vrouwelijke studenten loggen meerdere malen per dag in. Uit het onderzoek blijkt dat langstudeerders het minst vaak een profiel bezitten.
Slechts dertig procent van de UvA-studenten twittert. Ondanks dit lage percentage is dit ten opzichte van 2010 wel een verdubbeling. Hyves wordt nagenoeg niet meer gebruikt en het sociale netwerk Linkedin slechts door een klein deel van de studenten.
2 reacties
Geef je reactieWortelkaas 1781 reacties
Natuurlijk zitten ze niet op Linkedin. Ze hebben nog geen cv en werkervaring dat iets voorstelt. Linkedin draait om deze laatste twee.
niet okéSergio 1 reacties
Wat een onbenullig onderzoek. Alsof het hier over supermarkten gaat die één op één te vergelijken zijn. Ieder sociaal netwerk heeft zijn eigen functie en de populariteit van het ene netwerk hoeft niet te koste te gaan van het andere. Vraag mij überhaupt af wat dit artikel nu precies wil zeggen.
niet oké