Donderdagavond was het precies 35 jaar geleden dat Elvis Presley overleed. In de kerk Vrijburg in Zuid werd een herdenkingsdienst gehouden.
Onder leiding van een Elvisgekke predikant herdachten enkele tientallen mensen het leven van de koning van de rock 'n roll.
'Elvis was ook een gewone gelovige man die zijn hele leven lang gospel zong en probeerde een goed gelovig mens te zijn', aldus predikant Fred Omvlee. Beelden van Presley die in de kerk werden getoond zorgden voor de nodige kippenvel bij enkele bezoekers.
9 reacties
Geef je reactieKobus Steigerpijp 373 reacties
Elvis, Elvis ... wie was dat ook al weer? De naam komt me wel vaag bekend voor, maar ik zou niet meer weten wat hij deed.
niet okéWas het een beroemde bokser?
petor 1 reacties
dat eeuwige gezeik over die prutzanger.....
niet okékerby 512 reacties
een goed en gelovig mens die zijn lichaam als een zwijnenstal behandelde... maar zo is geloof, lult recht wat krom is en omgekeerd.
niet okéElvisfan 1 reacties
Zij maakte van Bob Marley's Three Little Bids een US Bilboard nr 1 hit, zong numers van Michael Jackson, Whitney Houston / Dooly Parton, Zij zong zelfs nummers van Judie Garland, Luois Armstrong en zelfs op muziek van Charly Chaplin. en Bach Dus dat ze de oude sterren en grootheden in de muziek niet kent is niet aan de orde.
niet okéMaar waarom zong de beste zangeres allertijden nooit nummrs van Elvis?
peter-van-abbe 662 reacties
Elvis was een groot punk en metal liefhebber:
niet oké&feature=fvwrel
peter-van-abbe 662 reacties
Elvis was een groot punk en metal liefhebber:
niet oké&feature=fvwrel
peter-van-abbe 662 reacties
Elvis was een groot punk en metal liefhebber:
niet oké&feature=fvwrel
peter-van-abbe 662 reacties
Dat is drie keer en niet helemaal mijn schuld maar de site is de laatste tijd traag,met andere sites heb ik geen problemen.
niet okéI Believe 1 reacties
@Elvisfan je vergist je. Deze zangeres zong al een Elvis nummer op haar debuutalbum toen ze 6 was.
niet okéDat betekend dat Elvis ook voor haar tot de allergraatste behoord.
http://www.youtube.com/watch?v=4PZ9Lug_mCI