De politie heeft donderdagmorgen drie mannen aangehouden die worden verdacht van het plaatsen van skimapparatuur op parkeerautomaten.
Surveillerende agenten zagen op een parkeerplaats op de hoek van de Gustav Mahlerlaan en de De Boelelaan een auto waarvan de bestuurder zich verdacht gedroeg. De auto bleek onverzekerd te zijn en toen de agenten naar de bestuurder toegingen om hem hiervoor te bekeuren, ging hij er met hoge snelheid vandoor.
Na een korte achtervolging gaf de bestuurder zich gewonnen en zette de auto aan de kant van de weg. De identiteit van de inzittenden werd nagetrokken. Toen bleek dat één van hen op een eerder moment aangehouden was geweest voor het plaatsen van skimapparatuur, ging een aantal agenten direct naar de parkeerplaats om de parkeerautomaten te onderzoeken. Zij troffen skimapparatuur aan op twee automaten. De apparatuur is inmiddels verwijderd en de parkeerautomaten zijn weer in gebruik.
Afgelopen dinsdag werd ook skimapparatuur aangetroffen op de A.J. Ernststraat. Ook deze apparatuur is verwijderd en in beslag genomen voor onderzoek. Het is nog onbekend of er mensen slachtoffer zijn geworden van deze acties.
8 reacties
Geef je reactie101 reacties
En de boete mogen ze pinnen?
niet okéaganebbus 277 reacties
@ Theo,
niet okéIk vermoed dat ze morgen weer ergens iets plaatsen, dus let op en parkeer met Park-line of zoiets...
PuddingBuks 196 reacties
Whoehahaa.... Wat een ontzettend druiloren.
niet okéAls je toch bezig bent met een criminele activiteit die waarschijnlijk tienduizenden euro's op gaat leveren, dan ga je dat toch niet vanuit een onverzekerde auto doen die mogelijk ongewenste aandacht trekt van de politie? Da's net zoiets als de vluchtauto fout parkeren wanneer je een overval aan het plegen bent. Of aangehouden worden op weg naar een inbraak omdat je poedelnaakt in de tram bent gestapt.
En dan natuurlijk ook nog zo'n onbetrouwbaar Oost-Europees smoelwerk erbij...
Daneron 19 reacties
ook dat nog, is dan niets veilig meer. (retor..)
niet oképhookey 1004 reacties
Inderdaad niet erg snugger om je zo te gedragen als je wat wilt uitvreten. Anderzijds kun je ook niet veel meer verwachten van deze zielen waarbij de schoenmaat overeenkomt met het IQ.
niet okéDr. Evil 310 reacties
De arrogantie waarmee dit soort gasten hun misdrijven plegen is niet van de lucht. Lachend laten ze zich afvoeren omdat ze weten dat ze een paar uur later weer buiten staan.
niet okéJanIX 1406 reacties
Dat komt omdat iedereen "zomaar" vanuit EU nederland kan binnenkomen. Den Haag / Maastricht en Schengen BEDANKT!
niet okéIk stel voor de grenzen met onmiddelijke ingang dicht te gooien.
Unweit 210 reacties
Goede actie, hopelijk gaan ze ook nog aansluitend de vreemdelingenbewaring in gevolg door uitzetting!
niet oké