Een brutale dief heeft in het centrum het horloge van een etalagepop gejat.
Dat gebeurde alweer een tijdje geleden, op 25 juli, maar nu geeft de politie videobeelden vrij van de winkeldiefstal. Op de beelden is te zien hoe de man een winkel aan de Heiligeweg binnenloopt en het dure horloge van een etalagepop ontfutselt.
Een medewerker vind de man verdacht wanneer hij vervolgens aan haar vraagt waar de herenafdeling is, maar daarna de winkel uitloopt. Ze komt er echter pas te laat achter dat de man het horloge heeft gestolen. De politie is op zoek naar de identiteit van de man.
20 reacties
Geef je reactieJohn McClane 620 reacties
Whahaha zielig mannetje... loopt nu te showen met een horloge dat ie gestolen heeft... dan heb je 't ook niet echt begrepen... Maar goed, wees maar trots hoor! Hahahaha!
niet okéJohn McClane 620 reacties
Voor de ondernemer is zwaar kut natuurlijk...
niet okéSim-one 75 reacties
Ja weet je niet hoe duur zo'n realdoll is???
niet okéMoet ie daar ook nog een horloge voor kopen!!!
Vandaar dat ie dacht: die jat ik ff!!
Afein Realdoll Vanessa heeft weer een nieuw horloge....
ronduit 114 reacties
Waarom is die foto pas drie maanden openbaar gemaakt? Misschien omdat de dader er zo duidelijk en gekleurd opstaat wat als stigmatiserend beschouwd wordt? Of stel je voor: dat iemand hem herkent, dan moet je hem oppakken, procesverbaal schrijven, voorgeleiden, veroordelen en dat is allemaal veel werk hoor voor een taakstrafje...
niet okéLeven en laten leven 22 reacties
Hey kijk nou, het is een licht getinte man met een noord Afrikaans uiterlijk.
niet okéJeff Roosien 1082 reacties
allemaal weer zo negatief; wou dat er alleen nog etalagepoppen werden beroofd. Keurige boef.
niet okéLeuterpeuter 58 reacties
Nou zit die pop al maanden zonder horloge, nou weet ie echt niet meer wat voor dag het is!
niet oké020Marokkaan 33 reacties
En hij heeft al een dikke horloge om.
niet okélourens 410 reacties
Diesel...duur horloge??? Laat mij niet lachen..laat onverlet dat hij met zijn glibberige handjes van die mooie pop moet afblijven..
niet oké*AFCA* 204 reacties
Pas pop is nog duurder dan dat horloge hahahaha
niet okéMijn stad 565 reacties
Heeft die pop nog de armen en benen of ook gejat?
niet okéMank Thuis 1057 reacties
Het schijnt dat hij de pop voor de zekerheid heeft neergestoken.
niet okéRocky 49 reacties
@MankThuis: ha ha....sick
niet okéRocky 49 reacties
Waarom heeft een paspop zo'n duur horloge om dan? Lijkt me redelijk dom. Alhoewel ik ook vragen heb bij de "schandpaal" manier van opsporen hoor. Waar gaat het over...een klokkie...Nou nou: OPSPORING VERZOCHT
niet okénurettin 2052 reacties
Hij loopt volgens mij stage. Je kan wel zien dat hij aan het echte werk nog lang niet toe is.
niet okéMister Tony 719 reacties
Al Capone...
niet okéBak pleur. 564 reacties
Heeft de pop wel aangifte gedaan?
niet okéBrutale roof hoor, die pop doet gewoon zijn/ haar werk...
De Nuchtere 184 reacties
Quote: 'Een medewerker vind de man verdacht'.
niet okéSorry AT5, maar 'vind' eindigt in dit geval echt op 'dt'.
Waarschuwing: het lezen van AT5-nieuwsberichten kan slecht zijn voor de taalontwikkeling.
Stadgenoten 1371 reacties
Jawel je kan ook je spullen te jat zetten in plaats van te koop,en daarna gaan klagen dat mensen van je spullen af moeten blijven.Welterusten meneer de ondernemer,daarvoor bent u niet verzekerd.
niet okéGerhardt44XL 1112 reacties
Brutale dief? welnee.
niet okéWie echt horloge voor de etalage pop vraagt zelf om moeilijkheden.
Nog geen twee weken geleden was bij at5 een item
dat er op het politie bureau geld van verdachten die wordt in bewaring wordt gestolen, dat noem ik echt brutaal.