Voor de 28'ste keer is vandaag de Dam tot Damloop gehouden. En weer was het aantal deelnemers groter dan vorig jaar.
Maar liefst 43.000 lopers vertrokken van de Prins Hendrikkade richting de Dam in Zaandam. De 16,1 kilometer was zoals ieder jaar weer een sfeervolle aangelegenheid met DJ's, trommelbands en hier en daar een biertap.
De professionele loop werd dit jaar wederom gewonnnen door de Keniaan Leonard Patrick Komon. Dat deed hij in een tijd van 44 minuten en 48 seconden, en dat was 22 seconden langzamer dan vorig jaar. Toen brak de Keniaan het parcoursrecord.
7 reacties
Geef je reactietaxi1108 705 reacties
De IJtunnel in en er weer uit!!
niet okéEdRaket 160 reacties
Ik neem aan dat alle extra gemaakte kosten en onkosten afgetikt worden bij de organisatoren? Of gaat die maatregel alleen voor Ajax gelden en niet voor andere evenementen...?
niet okéSjors Pals 264 reacties
Ed Raket, er kwam nauwelijks politie bij kijken, er werd niets gesloopt, en oja Amsterdammers maken plezier, daarnaast een goede promotie voor de stad en extra omzet. Maar goed zeikstralen als jou blijf je houden.
niet okéEdRaket 160 reacties
Sjors Pals
niet okéIk denk dat je in de war bent met je troep in Slotervaart, broodpoot...
Jackshit 540 reacties
@ edraket
niet okéHè jongen, neem nog even een slokkie azijn jongen. Ouwe zeikerd ..
Supa 7 reacties
Dank voor de video taxi1108 !
niet okéEdRaket 160 reacties
@Jackshit
niet okéJe doet je naam eer aan, ouwe rukker. Zit je weekendverlof er nog niet op...?