Ajax begint straks om 12.30 uur met Jody Lukoki aan de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht.
De snelle buitenspeler krijgt de voorkeur boven Derk Boerrigter, die de laatste weken teleurstellend presteerde.
De overige 10 basisspelers begonnen afgelopen woensdag ook aan de thuiswedstrijd in de Champions League tegen Real Madrid (1-4). FC Utrecht moet het in de ArenA stellen zonder de geblesseerde Edouard Duplan en Alexander Gerndt, die wegens een sterfgeval in de familie ontbreekt.
Ajax verloor de laatste vier competitieduels met FC Utrecht. De landskampioen bedwong de 'angstgegner' uit de Domstad anderhalve week geleden wel in het bekertoernooi (3-0).
Geen reacties
Geef je reactie'Geef Ajax z'n gezicht terug' 592 reacties
Prima dat Ajax met echte klassieke links- en rechtsbuiten gata spelen, maar geef Boerrigter dan vaste tijd en kans op linlks.
niet okéVerschil met Real madrid is niet geld of betere competetie, maar feit dat Real al jaren in dezelfde samenstelling speelt. Dat kweekt automatismen, die bij Ajax ontbreken.