Tijdens een bijeenkomst donderdagavond die was georganiseerd door woningcoöperatie Woonzorg Nederland bleek dat een aantal bewoners van een pand aan de Louweshoek in Slotervaart voorlopig in een hotel moet verblijven.
Bewoners zijn boos en emotioneel. AT5 woonde de bijeenkomst bij en sprak met enkele bewoners en de directeur van de coöperatie. Onbegrip, onduidelijkheid en woede overheerst bij de bewoners, vooral omdat een flink aantal vragen niet door Woonzorg Nederland kon worden beantwoord.
Ook het feit dat de bewoners pas donderdag aan het einde van de middag per brief voor de bijeenkomst waren uitgenodigd zorgde voor irritatie. Een groot aantal bewoners is van plan een kort geding aan te spannen tegen Woonzorg Nederland.
Aanvullende vragen over asbest? Bel de GGD: 020-5555405
1 reactie
Geef je reactieMisterMz 470 reacties
Lijkt mij heel logisch en terecht dat ze boos zijn.....
niet oké