Het Oosterpark ondergaat volgend jaar een metamorfose. Er komt meer ruimte in het park en de hekken die nu aan de kant van de Mauritskade staan zullen verdwijnen.
Het stadsdeel steekt 13 miljoen euro in de verbouwing en renovatie van het park, die ondermeer het versmallen van de asfaltwegen behelst. Ook komt er veel meer ruimte voor groen, een grotere vijver en komen er drie nieuwe speeltuinen.
De verbouwing van het park begint na de zomer van 2013.
12 reacties
Geef je reactieSuske 772 reacties
Mensen komen om in armoede,maar er gaat 13 miljoen naar een park.
niet okéevaa 274 reacties
Hartstikke leuk.......maare is er na de verandering BUDGET voor GOED ONDERHOUD? Amsterdam vernieuwd en her-profileert aan de lopende band.
niet okéIs een plein -straat etc eenmaal klaar dan kijkt er niemand meer naar om en de verloedering slaat meteen toe.
Zie de (ooit) witte design-lantaarnpalen net buiten het Oosterpark....ze zijn nu goor- onder de groene alg- stickers en graffiti.
John McClane 620 reacties
@ Suske Mensen die "omkomen in armoede", moeten of beter budgeteren, of de weg naar de sociale dienst leren kennen, of misschien gewoon eens gaan werken.
niet okéIn 1944, TOEN kwamen mensen om in armoede.
koetsi 1 reacties
verplaats de alcholos aub nu al naar een gedoogplantsoentje buiten het park
niet okéiedereen moet er nu omheen joggen of doorheen joggen, erg onsmakelijk qua pis en rooklucht
joggigroggi 1 reacties
haal de hekken langs de 1e oosterpark straat ook weg aub, alle hekken zijn lelijk, de natuur zit zo in een soort gevangenis...sterke bossages zijn goed genoeg
niet okéen maak aub een houtsnipperpad in een grote rond langs de binnenrand vd park voor de joggers
Holländer2 57 reacties
Dat is in ieder geval goed besteed.
niet okéFader 162 reacties
Komt er dan ook een speciale cruisestrook, aangegeven met 'hier mag u cruisen' borden? Is misschien wel handig voor alle parkbezoekers.
niet okéMishka 35 reacties
Prioriteiten... au.
niet okéadam1 10 reacties
kunnen ze het Sarpatipark in de Pijp ook niet beetje opknappen? Is altijd ontzettende bende
niet okéAnnet 13 reacties
http://www.facebook.com/groups/vriendenvanhetoosterpark/ Wij zijn een FB pagina gestart, wil je op de hoogte blijven van acties en voortgang plan Verdubbeling Oosterpark? join!
niet okésporting 411 reacties
@ Faber..waar slaat uw reactie op??
niet okéMorisson 1 reacties
Het klinkt aardig maar is echter DOORGESTOKEN KAART. Zoals de beste architect zegt "het is geen verdubbeling". Dat klopt. Wat niet klopt is dat hij toevoegt: "er komt veel meer groen bij". Dat is pertinent onjuist. Er gaat zelfs groen AF.
niet okéB.v het huidige 'paardeveldje' - wordt een speeltuin. De rozentuin: wordt ... een speeltjuin. Het pierebadje ... wordt uitgebreid en het gebeid bij de Arena wordt Horeca. Daarnaast - gaat het KIT niet akkoord met ondergronds maken van garage (dus geen groen) en gaat het lyceum de conciërgewoning slopen en komt er een DRIE verdieping nieuwbouw aan. Tevens sneuvelt de (overwoekerde) kruidentuin van het lyceum (een verborgen juweeltje. Maar ja dat is particuliere grond. Maar het is geen verdubbeling en juist minder groen.
DUS .... Stadsdeel - jullie worden BEDANKT (niet dus)