- AT5 Producties
- Adverteren op AT5
- Bereik
- Tarieven
- Aanbiedingen
Op de Keizersgracht wordt sinds vandaag het ijs glad geveegd voor de Keizersrace die zaterdag wordt verreden.
De Dienst Werk en Inkomen (DWI) van de gemeente Amsterdam zet zich vanaf vandaag in om het ijs te prepareren voor zaterdag. Voor het eerst sinds 1997 wordt dan de Keizersrace dan verreden. Een groep jongeren van het DWI is sinds vanochtend hard bezig om de sneeuw van de baan te vegen.
Zaterdag, vanaf 17.45 uur, zendt AT5 de race live uit.

5 reacties
Wat vind jij?
Voeg reactie toe47 reacties
Waarom wordt DWI wel ingeschakeld voor dit evenement wat door de Telegraaf wordt georganiseerd ??
Ik zie liever dat deze jongeren de ingangs omgeving van ouderen centra en verzorgings centra ijs en sneeuw vrij houden.
Laat de Telegraaf maar jongeren onder hun Bezorgers werven voor dit werk en ze daar extra voor belonen.

934 reacties
@kippevoer
Omdat de DWI nu eenmaal niet één van de beste werkgevers is. En in Friesland doet men dit met vrijwilligers en hier met gedwongen te werkstelling. Het komt op hetzelfde neer want de beide ijsbanen zijn uiteindelijk sneeuwvrij.

253 reacties
Hoe die man met z'n jongens omgaat; Geweldig! Dat is geen manager, dat is een inspirator! Mental coaching. Stukje zelfontplooiing, positieve energie. Kortom een echte baas! +1
niet oké
1 reacties
@kippevoer even opletten hoor- het eerste wat die man zegt is dat ze al de hele week bij bejaardentehuizen hebben lopen vegen
niet oké
1 reacties
De jongens van DWI hebben de hele week de kou getrotseerd om de stoepen van verschillende
zorgcentra ijsvrij te maken.

Straks op TV