- AT5 Producties
- Adverteren op AT5
- Bereik
- Tarieven
- Aanbiedingen
De PvdA wil dat het stadsbestuur de domeinnaam .amsterdam zo snel mogelijk laat registreren.

Het stadsbestuur moet er alles aan doen om het domein .amsterdam te registreren. Hiermee moeten bedrijven en personen een .amsterdam-domein kunnen afnemen van de gemeente, net zoals dat mogelijk is bij .nl en .com-domeinen.
Het is voor gemeenten mogelijk om zogenaamde 'top level domeinen' aan te laten maken. Steden als Berlijn, Parijs, Madrid en New York hebben al aanvragen lopen. Volgens de PvdA mag een stad als Amsterdam hierin niet achterlopen.
'Het domein is zeer geschikt als instrument voor city marketing', aldus PvdA-raadslid Liselore van der Heijde. Het .amsterdam-domein zou erg handig kunnen zijn voor Amsterdamse bedrijven en organisaties met een sterke band met de stad.
De PvdA heeft het verzoek neergelegd bij het stadsbestuur. Er is wel haast bij want de inschrijvingsdeadline voor deze bijzondere domeinen sluit op 29 maart.

15 reacties
Wat vind jij?
Voeg reactie toe1 reacties
En wie gaat dit betalen? Zo'n registratie kost tonnen en dan heb je nog helemaal niks en dat in deze tijden. Overduidelijk dat de pvda weer ver van de werkelijkheid afstaat...
niet oké
5 reacties
De bedrijven en personen die daarin geïnterneerd zijn. Als de gemeente dit koopt kunnen zij het doorverkopen aan hun.
Dit moet het rendabel kunnen maken.
Het is een supervet idee en Amsterdam kan inderdaad niet achter blijven.

1052 reacties
Inderdaad kost enorm veel. Maar de Overheid bulkt toch van het geld en als ze tekort komen dan verhogen ze de parkeertarieven.
niet oké
38 reacties
Typisch weer zo'n zure Nederlandse opmerking; "Wat gaat dat kosten" Probeer eens een keer 'out of the box' te denken en probeer de vraag te stellen wat het Amsterdam gaat opleveren. Marketing draagt nu eenmaal bij aan promotie van de stad waar we als inwoners op een gegeven moment op economisch gebied ook de vluchten van plukken.
niet oké
49 reacties
Als je over het Damrak de stad in loopt, moet eens een klein beetje naar links kijken (klein beetje maar!). Dan kun je met grote letters al eeuwenlang lezen DE COST GAET VOOR DE BAET UYT. En zoek nou zélf maar 's uit wat dat betekent!
niet oké
55 reacties
Hebben ze niet onlangs in Friesland afgezien van een eigen .frl top level domein, omdat de kosten daarvan rond de twee miljoen bleek te liggen? Het komt daarom op mij over als zo'n typisch megalomaan PvdA project.
niet oké
47 reacties
Het rare is dat het niet eens om een domeinnaam gaat het gaat om een extensie zoals.nl .com .tv die zijn nu beperkt maar zeer duur te registreren de domeinnaam is hetgeen wat voor de punt staat in combenatie met de extensie
niet oké
667 reacties
Hoeveel kost zo'n top-level domein eigenlijk?
Volgens mij moet Amsterdam miljoenen bezuinigingen.

38 reacties
@rhill ik denk dat het ook gaat om een stukje herkenbaarheid. Bij het zien van .amsterdam weet iedereen gelijk over welke stad het gaat.
niet oké
667 reacties
Hoeveel kost die grap? 185.000 euro en daarvoor wordt je opgenomen in een Amerikaanse DNS server.
en dan nog tyoe ik amsterdam.nl en niet het veel langere amsterdam.amsterdam.
Laat Amsterdam een bali openen in second-life!

1 reacties
In Het Parool van afgelopen zaterdag staat te lezen welk alternatief er wordt geboden om onafhankelijk van ICANN .amsterdam te registeren als Top Level Domain: http://www.slideshare.net/Ewold_de_Bruijne/unifiedroot-in-het-parool-10-maart-2012
niet oké
1 reacties
Tol Level Domein bij Unifiedroot ( http://www.unifiedroot.com/ , gevstigd te Amstrdam) €50K éénmalig en €12,5 per jaar!
En dan alle amsterdamse Burgers een domeinnaam geven, vb: gekevanvelzen.amsterdam. Top toch en geen geld.

Wat vind jij?
Voeg reactie toe
Straks op TV