- AT5 Producties
- Adverteren op AT5
- Bereik
- Tarieven
- Aanbiedingen
Gespot door Peter van Abbe: Geen woorden ...........

50 reacties
Wat vind jij?
Voeg reactie toe343 reacties
Wilde je beweren dat dit normaal is dan? Pak ook een camera en ga ook wat doen,dan kom je ook eens buiten!
niet oké
134 reacties
Wel eens aan gedacht dat de auto er staat omdat de man/vrouw die bij de deur nodig heeft; verhuizing, zware aankopen uitpakken etc.
Of toch jaloers!!
P.s. ben regelmatig buiten en heb een camera bij me. Dus die reactie gaat voor mij niet op.

343 reacties
Met de heenweg stond de auto er al en toen ik terug kwam van boodschappen doen stond hij er nog,ruim een half uur dus en waarschijnlijk nog langer.
niet oké
343 reacties
Met de heenweg stond de auto er al en toen ik terug kwam van boodschappen doen stond hij er nog,ruim een half uur dus en waarschijnlijk nog langer.
niet oké
2 reacties
Het lijkt een nieuwe trend te worden: je auto (even) parkeren op de stoep, om je boodschappen uit te laden bijvoorbeeld.
niet oké
343 reacties
Precies,bij voorkeur op het fietspad of voor een doorgang,het vlotte jongens gedrag dus waar ik een broertje dood aan heb.
niet oké
343 reacties
Domme foto??? Over jaloers gesproken.Met auto's heb ik niet veel,wel met oldtimers maar ik ben meer van de motoren maar omdat er zoveel valium en medicijn slikkende idioten op de weg zitten laat ik het motorrijden ook even voor gezien.Lekker racen op mijn racefiets minstens 35 km per dag is nu mijn grote passie,om geld voor een auto of nieuwe motor zit ik niet verlegen ik doe gewoon wat ik denk dat ik moet doen en daar hoort ook foto's maken bij van wegmisbruikers.
niet oké
343 reacties
Maar in elk geval bedankt voor de dubbele reactie,het zijn er nu 15 als het goed is.
niet oké
26 reacties
Hahaha, als je niet tegen kritiek kan, moet je niet in het openbaar je foto's delen. Sorry, maar ik vind het gewoon erg domme humor en ook lekker makkelijk. Maar ik zal niks meer over je foto's zeggen anders slaap je misschien slecht. Doei.
niet oké
343 reacties
Aardig van je hoor en van de humor hebben de meeste van jullie geen kaas gegeten dat klopt,maar daar zijn het dan ook geen Amsterdammers voor.Overigens ik had ook het nummerbord onbewerkt kunnen laten maar zo onsportief ben ik nou ook weer niet.Ik ga zo de deur uit dus ga gerust verder als dat oplucht ik heb nog meer te doen dan voor het schermpje te blijven hangen,laters!
niet oké
15 reacties
Hey Peter ...mooie FOTOSHOP FOTO
heeft AT5 je gevraagd de pagina's hier te vullen hahaha idd get a life!

77 reacties
@Peter, ik ben het roerend met je eens. Auto's horen niet op de stoep, of het nou een dikke bak is of niet. Vind ook dat de pliesie er strenger op moet controleren.
Heb je wel eens in Noord gekeken?? Dagelijkse kost en de pliesie fietst/ snort gerust langs en kijkt dan even weg. Ze moeten soms honderden meters over de stoep, maar ach.
Jaloers ben ik wel een beetje, ik bezit niet zo'n dikke bak, maar is geen vrijbrief je auto te parkeren op de stoep omdat ie zo dik is.

343 reacties
Klopt,deze bak moest ook honderden meters over de stoep ik weet niet hoe hij er ander af is gekomen laat staan op. Ja het is een plaag aan het worden,in de Jordaan flikken ze het ook,daar gaan er twee auto's bij voorkeur tegenover elkaar staan en dan uitgebreid met elkaar staan naaikransen over niks,het overige verkeer mag zich omdraaien of uitzoeken hoe hij er langs komt.Kun je nagaan ik ben een ras Amsterdammer maar begrijp niets van dit asociale gedrag en ben zeker niet van plan het proberen te begrijpen.Plsie moet gewoon beter opletten maar die bekeuren liever fietsers die over een wegopbreking proberen te komen.
niet oké
425 reacties
zo krijg je ieder geval geen bekeuring van cition,mogen ze niet en dan moeten ze ook uit de taxi stappen....
niet oké
253 reacties
Iedereen kan er langs, Ze veroorzaakt alleen emotionele hinder bij enkele mensen die minder succesvol zijn in het leven. Een eventuele boete zal ze vast niet wakker van liggen
niet oké
26 reacties
Inderdaad, Jaap. Echt van die Telegraaf-lezers die zichzelf heel flink vinden. Van die mannen die in de volkstuin met een centimeter de heg opmeten en je aanspreken als hij 2 centimeter te hoog is. Zou me niks verbazen als deze fotograaf ook de politie had gebeld. Anoniem, uiteraard.
niet oké
77 reacties
Er zijn verkeersregels ontworpen en auto's (zelfs de hulpdiensten) mogen geloof ik niet op de stoep staan/ rijden.
@Jaap...
Volgens mij kan ik er niet langs met mijn tweelingkinderwagen. Ik moet over de weg dan en parkeren in een vakje moet toch niet zo moeilijk zijn.
Emotionele hinder, laat me niet lachen grapjas. Ik bezit zelf twee auto's uit 2009 (Niet zo'n dikke weliswaar), maar ben het ASO gedrag in de stad waar ik geboren ben en nooit ben weggeweest beu.
Argos,
Ga gewoon terug naar je boerendorpje, waar trekkertjes wel op de stoep mogen.

26 reacties
Beste Bobby, ik woon hier al dik 70 jaar en ben hier geboren. Mijn familie komt hier al bijna 400 jaar vandaan. Intolerante kankerpitten die werkelijk overal last van hebben, moeten lekker in Almere gaan wonen. Dit is een grote stad. Soms overtreden mensen er regels. Soms is dat hinderlijk, soms niet. Zeiken over anderen is iets wat we kunnen missen als kiespijn. Amsterdammers, echte Amsterdammers, hebben niks op met die zeik-mentaliteit. Die zijn ruimhartig en begrijpen dat iemand weleens iets fouts of stouts doet. Als dat niet erger is dan even je auto op de stoep zetten, dan ben je een grote zeikerd als je daar niet tegen kan. Zou meneer Van Abbe zelf altijd de regels volgen? Ik vraag het mij af.
niet oké
26 reacties
Tweelingkinderwagens, die zijn pas hinderlijk. Kost me regelmatig een paar dure nylons. Ik zal er eens een foto van maken en met een koddige tekst hier posten.
niet oké
77 reacties
ok inschattingsfoutje. mijn excuses hiervoor. Maar ik herrinner mij het DPD busje, dat even op de stoep moest keren en daarbj de ex-vrouw van onze burgervader doodreed. Geen opzet, maar was niet gebeurd als deze bus op de weg (dubbel) had gestaan of,nog beter, in een parkeervak.
Ik heb zelf een buurman, wiens zoon het nodig vindt om iedere keer zijn auto de stoep op te rijden, bij een bezoekje. Het is ASO en hoort gewoonweg niet.
Ik heb over het algemeen niet zoveel irritatie, maar dit stoot mij tegen het zere been, nog meer dan de hondenkak die werkelijk overal ligt.
Aan je foto kon ik niet zien dat je al dik in de 70 was.

26 reacties
Nee, ik heb veel jeugdig elan.
Het is ook niet mijn foto maar mijn avatar.
Natuurlijk is het niet de bedoeling op een stoep te staan met een auto maar het is een relatief klein vergrijp en ik houd niet van mensen die zo met het vingertje wijzen. Doe jij nooit iets wat niet mag, denk ik dan. Ik kan aan deze auto niet zien of hij het elke keer doet. Misschien wel een noodgeval en geen parkeerplek. Oordelen is altijd lekker makkelijk, zeker als je niks van de situatie weet. Daar zijn meer doden door gevallen dan door een op de sotep geparkeerde auto zal ik maar zeggen.

343 reacties
@Argos mijn familie woont hier vanaf 1642 en inderdaad werk ik in tuinen maar niet met een centimeter in een volkstuin en en als er iemand thuis hoort in Almere ben jij het wel met je domme opmerkingen.Ik zag ook dat je al iets meer dan 10 opmerkingen hebt geplaats op AT5 en kom ze hier en daar tegen en ze zijn allemaal even dom en humorloos jij bent geen echte Amsterdammer dat is mij meer dan duidelijk.En ik de politie bellen? Ik had mijn mobiel bij me maar heb niet gebeld en heb zelfs het nummerbord verduisterd dus wat lul je nou?zeker zelf last van je geweten. Ik ben een ervaren fotograaf en tuinman jij hebt niets te anders te doen,ga lekker een ander slachtoffer zoeken ik ga toch door met mijn werk tevens hobby of je het leuk vind of niet.
niet oké
26 reacties
Sorry. Ik wist niet dat je levensgeluk afhing van hoe mensen op een lokaal omroepje op je fotootjes reageren. Ga vooral verder. Het heeft waarschijnlijk een therapeutische werking voor jou. Groetjes, hoor.
niet oké
343 reacties
Je hebt reacties en je hebt mensen die het erom doen en alles en iedereen afkraken en dat is zeer gebruikelijk hier bij Gespot maar ik zie dat je vrij nieuw hier bent dus dat kon je niet weten maar wat zul jij je hier thuis voelen. Neem ook een hobby eeuwen oude stadsgenoot Argos! Mooie Amsterdamse naam trouwens,nooit eerder gehoord.Ik ga weer op fotojacht nu,geen foutparkeerders dit keer maar de natuur in ik hoop dat ik wederom wat mooie prenten schiet.
niet oké
894 reacties
jongens ...jongens,wat zijn we weer lekker bezig...
Peter maakt gewoon een foto van een dikke bak,alwaar ik er 6 van heb,de 7e redde ik net niet.
Dus net geen andere kleur erbij.:)
Maar dit soort dingen mogen van mij ook op de foto,why not?
Tis idd aso als je dit doet. En ja,we maken als Amsterdammer foutjes én ook foto's,en niet alleen van dikke "foute"bakken..
Kijk effe goed rond zou ik zeggen Argos,veel mooie,en koude natuur foto's in Mokum ..ennnuh..allemaal effe lekker genieten van het zonnetje,en voor Argos maar een dubbele dosis Anti comment,want dát is pas zeiken

26 reacties
De foto doet me niets. Ik vind de tekst op het kenteken zouteloos en getuigen van een Jan-Saliegeest. Ik ken het overige werk van meneer Van Abbe niet en ik heb het alleen over dit - zeer lullige - spitsvondig bedoelde plaatje. Maar goed. Kennelijk is het niet de bedoeling je mening te geven. Ik ben hier pas net en nog niet zo op de hoogte met de tribale gebruiken. Is er ook nog sprake van een of ander inititatie-ritueel wellicht? Ik hoor het wel! Ga nu schaatsen met de kleinkinderen. Dag hoor.
niet oké
343 reacties
Dank Wijdbeens jij kent mijn werk langer dan vandaag en Argos vergeet niet je camera mee te nemen,prachtig weer voor foto's!
niet oké
26 reacties
O, dan is WIjdbeens in dit geval een uitstekend gekozen alias... 'Bruin Armpje' zou ook goed passen.
Ik geniet graag van het leven zonder dat er een schild tussen mij en de wereld zit, dus geen camera, nee. Een mooie foto kan ik zeker waarderen. Helaas dun gezaaid.

894 reacties
Die Argos...`"het`"geniet van het leven...lekker geschaatst ouwe zeikerd?
ja,net hier idd,maar zulke mafketels als jou kunnen wij hier missen als kiespijn...
Mij mag je vanalles noemen hoor,als je dat fijn vind,doet mij echt helemaal nadda.
Denk eerder dat jij een probleempje hebt,met je ellenlang gezevel over 1 foto.
Ga anders Mens erger je Niet spelen met je kleinkooters...
Mischien win je nog.
anders krijgen we dát ook nog eens te horen.
Slaap lekker

26 reacties
Maar mijn kleinkinderen zijn inderdaad waardiger tegenstanders, al zijn ze pas 5 en 9 en ze zijn heel wat beter van de tongriem gesneden.
niet oké
1658 reacties
@ Peter-van-abbe
Volgende keer mijn auto niet meer zonder
mijn toestemming fotograferen a.u.b.
Fritsje 0.99 ook zonder mijn toestemming mijn auto
geleend.
Niet meer daar op de stoep parkeren, knuppel!
Hoeveel keer moet ik je dat zeggen?
Of verstaat je geen russisch?

343 reacties
Die Argos die weet kunst en genieten van het leven zo mooi te combineren en hij zal ook nooit het laatste woord hebben want zo is hij niet!
niet oké
26 reacties
Die Argos gaat voortaan liever foto's bekijken op sites waar niet iedereen ze zelf plaatst, maar waar kritisch onderscheid wordt gemaakt. Waarschijnlijk is het niveau van de bezoekers er ook wat hoger. Dank voor het inkijkje in het boeiende leven der sukkels, om Kamagurka eens te citeren. Heb maar veel schik met elkander.
niet oké
343 reacties
Is ook de bedoeling maar sommige mensen weten niet precies wat genieten betekent.
niet oké
1658 reacties
@ Peter-van-abbe
Er zijn meer dan genoeg zulke mensen hier
Ook rechtse (en linkse) fundamentalisten, nog erger dus, en sommige hebben zelfs niet door dat ze zelf
fundamentalist zijn.
Maar door zulke mensen kom ik nog meer achter dat ieder dag een glimlach waard is.
Ik wens je veel succes met fotografie en met alles wat je doet.

343 reacties
Dank je man en ik blijf uiteraard doorgaan met het vereeuwigen van al het schoons en het gedrag van idioten die de sfeer verzieken ook natuurlijk.Als hij met zijn auto op de stoep mag staan dan mag ik ook mijn speedboot daar neerzetten of mijn dubbeldekker hahahaha!
niet oké
1658 reacties
Mee eens met je comment.
Morgen Keizergrachtrace met o.a. 150m sprint.
Ik groet je.

343 reacties
Ik denk dat ik morgen nog een dagje in mijn district blijf ik had de zwanen beloofd wat brood mee te nemen ik zie het wel op Gespot.
Groeten terug!

Wat vind jij?
Voeg reactie toe