- AT5 Producties
- Adverteren op AT5
- Bereik
- Tarieven
- Aanbiedingen
Uitzending 10 juli 2009, 18:37
Herman Koch is niet alleen bekend van Jiskefet, maar na dit jaar is hij ook vooral de bestsellerauteur van ‘Het Diner’. Wat Veronica verstaat onder Jong, Snel en Wild wordt het duidelijkst door presentatrice Lauren Verster en haar spannende, vernieuwende tv-programma ‘Lauren Verslaat’. Bereisd zijn ze allebei; werkte Herman in vroeger tijden op Finse akkers, daar doet Lauren in een willekeurige maand India, Columbia of de Verenigde Staten aan.
Muziek van Robin Block. Presentatie: Marien van der Kooij en Barbara Barend
De Zwoele Stad is het zomerprogramma van het dakterras van AT5, interessante gasten, ontwapenende gesprekken over leven en werk, anekdotes uit de stad en live-muziek. In de maand augustus ziet u herhalingen
Heb je iets op te merken, te melden of te vragen aan de redactie van dit programma? Klik dan op de knop hiernaast en neem contact met hen op via ons contactformulier.
Iedereen die ooit in de befaamde Amsterdamse discotheek RoXy, die in '99 afbrandde, is geweest of zich beweegt in de Nederlandse uitgaansscene, kent Joost van Bellen: DJ, party-organisator én de man die aan de wieg stond van de Nederlandse house. Van Bellen is inmiddels 47 jaar en vertelt over een leven lang achter de draaitafels. Miryanna van Reeden is actrice, bekend van Westenwind, ONM en Julia's Tango. Voor de laatste serie vertoefde ze maanden in Buenos Aires en ontmoette daar haar grote liefde, terwijl ze daar eigenlijk niet meer in geloofde. Daar, en over de acteer-ambities van Joost, willen we meer weten.
Muziek van Celine Cairo. Presentatie door Theodor Holman en Frank Awick
Vanavond in de Zwoele Stad: Inez Weski, de strafrechtadvocate met de zwart omlijnde ogen. Ze verdedigde Desi Bouterse en Guus Kouwenhoven en staat bekend om haar pittbull mentaliteit. “De mens is geen mooi wezen”, zijn haar woorden. Maar wie is de mens achter de gedreven strafrechtadvocate? En wat veel mensen niet vermoeden, is dat Weski bijzonder goed om zichzelf kan lachen en cynisme in de breedste zin van het woord niet schuwt. Naast haar zit Peter Faber, acteur in theater, film en televisie producties. Hij geeft les en houdt zich bezig met toneelprojecten voor probleemjongeren. Kunnen deze twee uiteenlopende mensen het met elkaar vinden, of zijn de verschillen niet te overbruggen?
Muziek van Antje Monteiro. Presentatie door Jan Douwe Kroeske en Suzanne Blonk
IJzeren Rita, aanvoerder van Trots op Nederland en de man die werd geschorst door de EO vanwege een reportage in L'Homo, Arie Boomsma. Met hen praten Ronald en Merel over God, eenzaamheid, tatoeages, toespraken voor lege zaaltjes, spijt, homoseksualiteit, peilingen en onvermoeibaar doorzettingsvermogen. Natuurlijk zijn we benieuwd wat Rita van de omstreden foto's van Arie vindt, en zou Arie op Rita kunnen stemmen?
Muziek van Storybox. Presentatie door Merel Westrik en Ronald Olsthoorn
Susan Smit is schrijfster en staat erom bekend de deur niet te verlaten zonder hoge hakken en fashionable outfit. Ze schreef onder andere '100 spirituele plekken die je gezien moet hebben', 'Letterhonger' en 'de Zweefmolen', maar misschien is ze wel bekender door haar heks-zijn, haar boekbesprekingen in Goedemorgen Nederland en haar interviews voor tijdschriften en kranten. Peter Lute is eigenaar en chef van Lute Restaurant, maar zeker geen doorsnee kok. Peter componeert gerechten, vertelt eindeloos over smaak- en kleurcombinaties en laat zijn licht schijnen over de koken-op-televisie-hype; met koken heeft het volgens hem helemaal niks meer te maken.
Muziek van Renee van Bavel. Presentatie door Marien van der Kooij en Barnara Barend
Robert Vuijsje schreef het veelbesproken boek 'Alleen maar nette mensen' en dat leverde hem niet alleen Vlaamse literatuurprijs de Gouden Uil en een nominatie voor de de Librisprijs op. Veel mensen, en vooral vrouwen, vielen over de beschrijving van zijn zoektocht naar de intellectuele negerin. Maar ook de lofuitingen waren niet van de lucht. Babette Labeij kennen de meeste mensen als de zangcoach van Idols en X-factor, maar Babette doet veel meer, ze heeft een eigen zangschool en is bovenal zangeres, bezig met haar nieuwe plaat. Een zomers gesprek waarin Robert en Babette vertellen over talentenjachten, kritiek, boze vrouwen en favoriete muziek.
Muziek is vanavond van de befaamde Motown legende en vriend van de Michael Jackson family: Leon Ware. Hij brengt, samen met Liquid Spirits, het nummer ten gehore dat hij in '72 voor Michael Jackson schreef. Presentatie door Rick de Leeuw en Gulden Ilmaz
Vanavond ontvangen Theodor en Frank twee televisiepersoonlijkheden. Hans van der Togt presenteerde in jaren '90 het populaire programma Het Rad van Fortuin. In 1998 stopte Het Rad van Fortuin. Met het programma verdween ook Hans van der Togt van de buis, maar hij is terug! Onder andere in de theatershow The Worst of the 80’s. Fiona Hering zit naast hem aan tafel en is dé lifestyledeskundige van RTL Boulevard. Daarvoor werkte ze 21 jaar als modeverslaggever bij De Telegraaf, inmiddels voor Glamour. Met Theodor en Frank praten ze over verslaving, depressie, geluk, slangenkuilen, Afrika, jurkjes, stilettohakken en natuurlijk, de liefde.
Muziek van Hans van der Togt Band'/ The Worst of the '80’s. Presentatie door Theodor Holman en Frank Awick
Def P, pionier van de Nederhop en frontman van de rapformatie Osdorp Posse, zit vanavond gebroederlijk naast de voormalig wijkregisseur van Amsterdam Oud-West en huidig Kamerlid voor Wilders' Partij voor de Vrijheid, Hero Brinkman. Twee mannen die op het eerste gezicht diametraal tegenover elkaar staan, maar ook verrassende overeenkomsten hebben. Bijvoorbeeld dat ze allebei hun hart op de tong dragen. De Zwoele Stad met Jan Douwe en Suzanne over de straten van Amsterdam, Nederwiet en de jeugd van tegenwoordig. Én... Def P draagt zijn enige echte liefdesrap voor. Kijken dus!
Muziek van Bl3nder. Presentatie door Jan Douwe Kroeske en Suzanne Blonk
Gerlof Leistra is dé misdaadverlaggever van weekblad Elsevier en productief als auteur van elf boeken. Hij is gespecialiseerd in verhalen over moord en doodslag, tbs en de georganiseerde misdaad. Niet direct de eerste associatie bij het zien van actrice Eva van der Gucht, met overigens wel een fascinatie voor de crime passionel. Wij kennen haar natuurlijk van haar rol als Nienke in tv-serie S1ngle op Net 5, maar daarnaast kan Eva bogen op een ruime ervaring in de Nederlanders theaters. Vanavond aan tafel in De Zwoele Stad de eerste aanzet van een nu al legendarische misdaadserie geschreven door Gerlof en met Eva in de hoofdrol.
Met muziek van A Balladeer. Presentatie door Rick de Leeuw en Gulden Ilmaz