Start van hoofdcontent

Misdaad

nl

Verdachte steelt MacBook tijdens verkoopafspraak via Marktplaats

10 oktober 2021, 13.00 uur · Aangepast 10 oktober 2021, 16.34 uur · Door AT5/NH Amsterdam

De politie heeft in het opsporingsprogramma Bureau 020 beelden vrijgegeven van een man die ervan verdacht wordt een Apple MacBook te hebben gestolen tijdens een verkoopafspraak via Marktplaats. 

AT5

Op donderdag 29 april krijgt het slachtoffer een bericht van een geïnteresseerde waarmee ze een afspraak maakt voor een dag later. Aan de voordeur zegt de verdachte dat hij niet binnen mag komen van zijn moeder in verband met corona. Het slachtoffer geeft de laptop aan de verdachte om deze te bekijken, direct daarna rent hij weg met de Macbook. De diefstal vindt plaats in de Lampjestraat in Almere, uit onderzoek is naar voren gekomen dat de verdachte mogelijk uit Amsterdam komt. 

Heeft u informatie voor de politie?
Bel dan met de opsporingstiplijn: 0800 6070 of Meld Misdaad Anoniem: 0800 7000. Klik hier om andere zaken uit Bureau 020 terug te kijken.