Klik op een item voor meer informatie en om op het item te bieden. De opbrengst van de veiling is volledig ten bate van EmmaTV.
Tafel op 1 mei met 2 flessen sterke drank + 20 frisdrank. Eigenaren Club AIR
VIP-kaarten Giro, aangeleverd door Lodewijk Asscher
Alle getoonde items worden bij opbod verkocht
Klik op een item voor meer informatie en om op het item te bieden.
De opbrengst van de veiling is volledig ten bate van EmmaTV.
Nieuw Binnengekomen!
Jurk, spijkerjas en gesigneerde CD Giovanca
Dagje mee met de politie Bernard Welten
Gesigneerde cd Roel van Velzen
Gesigneerde cd plus tas Ellen ten Damme
De veilingitems
Ajax t-shirt met handtekeningen! Ajax
Sleutelhanger uit Afghanistan Dennis
Armband en ketting Maik de Boer
Sjaal Bastiaan van Schaik, stylist van de sterren
Mini-concert voor feest
of bruiloft Janna
Rondleiding in
Radio 538 studio Barry Paf
Gesigneerd boek Arie Boomsma en Stephan Sanders
T-shirt met handtekeningen. 3JS
2 tickets Ruigoord +
kopje thee met Isis Isis
Dikkevandam +
persoonlijke boodschap Johannes van Dam
T-shirt + handtekening Nick & Simon
Ajax t-shirt +
handtekeningen van... Studio Ajax