Nieuw op AT5: De Centrale, een docusoap over het reilen en zeilen bij Taxicentrale Amsterdam.

K1-vechter Badr Hari ontkent dat hij iets te maken heeft met de mishandeling van een portier van Club Blinq eerder dit jaar.
Hari's advocate Benedicte Ficq verklaart dit tegenover AT5. "Mijn client ontkent hiermee van doen te hebben en als de politie aanwijzingen heeft dat dit anders ligt dan moeten ze hem maar naar het bureau ontbieden", aldus Ficq.
De K1-vechter wordt ervan verdacht in de nacht van vrijdag 19 op zaterdag 20 februari samen met drie andere mannen een portier van Club Blinq op het Kleine Gartmanplantsoen zeer ernstig te hebben mishandeld.
De politie laat weten dat het naar aanleiding van het politiebericht van dinsdag een aantal bruikbare tips heeft binnengekregen. Ze wil nu eerst nog meer getuigen horen, voordat ze Hari naar het bureau laten komen.

27 reacties
Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk.
1 reacties
Ontkennen dat is 't toverwoord hier in Nederland. Ik gok op een vrijspraak voor meneer Hari en kornuiten

1 reacties
Hoi Badr,
Ik ben een ontzettende grote fan van je, hopelijk heb je er niets mee te maken. Ik wil je 1 ding meegeven Badr.
Je bent zo goed in je sport, de Japanners zijn zo gek op jou, je verdient bakken vol geld, je hebt status. Je verdient veel geld ermee, koop een stuk grond in Marokko, bouw een grote villa en spaar al je geld op. Zet al die mee lopertjes om je heen aan de kant, want je kan het uiteindelijk het zelf wel maken in dat sport van je met je coach. Leef toch goed Badr, je bent een kei en topper, maar laat Nederland achter en ga je sporen in de sport verdienen, waar bakken vol geld op je zit te wachten met je vechtlust in ring. In Nederland ben je gedoemd onder de autochtone volk, 1 omdat je allochtoon, 2 een Marokaan, moslim bent. In hun ogen zal je nooit iets goeds doen in je leven, Nederlanders houden van allochtonen uit te kafferen en af te kraken. Je hebt ze niet nodig, ze zijn jaloers, dat is de waarheid. Ik gun je het beste Badr, denk aan jezelf en je ouders, de rest is bijzaak.

1 reacties
@Fan, het maakt niet uit of iemand marokkaan, nederlander, belg of nepalees is, zo'n geweldsuitval (en niet te vergeten het verschrikkelijke onsportieve gedrag tijdens 'die ene' wedstrijd in het verleden) trekt je gewoon naar de grond wat betreft sportmanstatus. Dat jij er etniciteit/religie bij moet betrekken is jouw fout, jij denkt dat het daar mee te maken heeft, dus ben jij in feite degene die het een discriminerend randje geeft. En dat is jammer.
niet oké
4 reacties
Tja
leven het nederlandse recht.........
Maar goed wie waren de andere drie. heeft iemand die namen al genoemd??
Nee vast niet..
Maar de halve stad weet het wel whahaha....
Blijven ontkennen dat is en blijft het beste in nederland.
27maart 29 mei juichen we weer voor Badr
en sterkte voor die portier nog steeds..

491 reacties
@Fan, U moet snel naar een goede psycholoog, u bent danig in de waar. u bent rascistisch en discriminerend. Wat er ook gebeurt is het altijd de schuld van de blanke autochtoon. Ja, ja we weten wel beter. Maar goed , meneer de Free-fighter is zo onschuldig dat ie maar een peperdure topadvocaart inhuurt om hem te verdedigen,
niet oké
5553 reacties
Die nummer 1 FAN snapt er echt geen bal van. De opleiding van menig sporter is dankzij de faciliteiten die Nederland bied en geboden heeft. In Marokko is deze man pas gewaardeerd na dat hij HIER is opgeklommen. Zo zijn wij (?) ook goed in het opleiden van Surinaamse voetballers,Chinese badmintonners,Antilliaanse honkballers enz enz !!!
Dus niet lullen.....sport is er in Nederland voor iedereen met wat voor afkomst dank ook. Probleem is dat het sommige sporters naar de bol stijgt....ook blanken !!!!

1 reacties
Heren heren heren heren,
het is heel simpel, we hebben hier te maken met een bekende nederlander/marokaan, die wel of niet betrokken is geweest bij een geweldsmisdrijf. Of hij nou nederlands is of niet, hij is gewoon de lul omdat hij op de verkeerde plek was, op het verkeerde moment.
Voer voor de pers!!! Heel makkelijk!!! Tsja en dan ben je ook nog eens een K1 vechter, die het goed doet. Het ligt in de aard van de mens om de ander iets te misgunnen. Zo zijn we nou eenmaal. Deal with it !!! Ik ben ook een marokaan !!! So what, deal with it !!!
En ja als ik straks genoeg geleerd heb ga ik ook gewoon naar Marokko om daar mijn kennis te verspreiden waar ik overgens veel geld voor betaald heb!!! So what, deal with it....
Dus waar het op neer komt,: we zijn mensen en mensen blijven afstammen van dieren. Een hond pakt altijd een bal af van een andere hond!!!
SO WHAT......

476 reacties
Benedicte Ficq is nou niet de meest betrouwbare bron naar mijn idee. Overigens heeft Hari ook niets ondernomen na de mishandeling. Hij is derhalve medeplichtig. Nu is kijken hoe hij zijn aanwezigheid gaat ontkrachten
niet oké
1 reacties
ach lik me reet ,, jean pierre
de surinaamse voetballer de chineense enze
moeten het toch zelf doen ,keihard trainen om aan de top tekomen

117 reacties
@jean-pierre
Pfff wat een misplaatste trots zeg. Surinaamse voetballers hebben wat te danken aan jullie? Sorry die skills, spieren massa, atletische bouw etc hebben wij van nature.Ik wil absoluut geen ras issue maken van deze topic, maar je eigend jezelf iets toe waar je met geen vinger aan kunt tippen. Droom ff lekker verder!

117 reacties
@ DUIZENTWAALF
Los van of hij nou wel of niet er iets mee te maken heeft; Eerlijk is eerlijk, als jij genoeg poen had, huurde je ook geen schorriemorrie advocaat in

6289 reacties
Sommige mensen waarderen nooit de kansen die hun gegund worden( DAT kunnen ze later niet meer inzien) en uiteindelijk heerst er een zelfbeeld die zegt kijk 's wie ik ben. In het ware ben je niks was het niet voor de kansen die jou gegund waren. Natuurlijk komt het niet vanzelf en het kost inspanning maar in de wereld zijn er altijd mensen met meer talent die geen kansen hebben gehad.
niet oké
12 reacties
Wat een onzin hier. Ik ken iemand die bij die zaak werkt en hij vertelde mij dat Hari wel degelijk heeft lopen rond maaien met zn vrienden. Iedereen in Amsterdam weet dit. We hebben hier inderdaad een nieuwe Andre Brilleman. Er is geen aangifte gedaan omdat de vrienden van Hari, vriendelijk doch dringend hebben verzocht om geen aangifte te doen. Met dit soort figuren zal de sport nooit uit een kwaad daglicht komen.
niet oké
1 reacties
mensen mensen mensen wees even reeel, er is nog helemaal niks nada noppes bewezen, waarom gelijk al dat moddergooien
de portier in kwestie heeft geen aangifte gedaan en beschikt over geen enkele bewijsvoering dat hij ook maar betrokken zou zijn geweest, laat staan mishandeld zou hebben
ik vindt het een kwalijke zaak van de politie dat ze deze geruchten de wereld in hebben geholpen zonder ook maar over enige bewijs te beschikken
dat de politie volledig op eigen houtje dit onderzoek is begonnen vindt is totale onzin. in deze gevallen treedt de politie op daar waar de burger dit vraagt, anders niet!
Badr is een groot talent die heel veel heeft moeten opgeven om te komen waar hij nu is. we zouden moeten inzien dat die jongen zn leven aan het beteren is. dit gaat in stappen dus dat hij af en toe aggresief kan uitvallen, ach ja, niemand is perfect ook JIJ niet!

1333 reacties
@fan
Als ik genoeg geld had zou ik ook weggaan uit Nederland. Beter dan dat het wordt opgehaald door de belastingdienst.
Marokko staat nu niet bepaald hoog op mijn lijstje, maar weggaan zou ik zeker.
Overigens wordt het knap lastig gemaakt door de overheid om genoeg geld te verdienen om weg te kunnen. Hahaha.

1 reacties
En de portier die nu met metalen plaat in zijn hoofd door het leven gaat wil geen aangifte doen.
In wat voor een wereld leven we?

1 reacties
Ten eerste Badr Heb niks gedaan!! Wij zaten in de Keineken hoek ernaast en kwamen net aanlopen. Ten tweede voor alle Wilders aanhangers: Nederlandse agenten verkrachten en vermoorden onschuldige meisjes van 12 jaar!!!! En begraven ze ook nog in de tuin!!!!!!!!! Dat zie ik een marokkaan niet doen! IK werk in een TBS kliniek waar verkrachters,moordenaars en incest veroordeelden zitten. En er zit potverdorie GEEN enkele marokkaan tussen! Het zijn potverdorie allemaal nederlanders die kinderen verkrachten,vermoorden,incest plegen dus hou AUB je bek met je domme geouwehoer stelletje jaloerse Wilders aanhangers. Een grote mond vanachter ze PC kan iedereen maar het gaat om feiten mijn Medelanders!!! En JA ik ben een volle hollander net als julie! GEEN MAROKKAAN OF TURK! Ben een hollander maar wel een eerlijke. EN julie kunnen gewoon de waarheid niet aan dat Nederlanders kinderen verkrachten en vermoorden en incest plegen en tjs marokanen pakken geld haha . Nou ik geef ze groot gelijk,als ik de ballen ervoor had zou ik het ook doen maar ja ik ben te oud voor die shit. Lang leve de Marokanen!!! Ik ben zo afgeknapt van me eigen volk dat wil je niet weten. Wij Hollanders zijn een ...volk dat julie het maar weten. Kijk maar naar onze geschiedenis met slavenhandel en slavenmoorden en zelfs onze nederlandse agenten moorden en verkrachten er op los. Veel geluk met Wilders! Ik stem op een marokkaan!!! AFZ een Echte Hollander!!!
niet oké
1 reacties
De portier is daarna gewoon bedreigd dat hij geen aangifte durft te doen, zo ook zijn andere getuigen bedreigd. Badr liep terug naar zijn auto waar hij een boksbeugel pakte omdat hij zijn handen niet kapot wou slaan voor zijn komende partij. Over voorbedachte rade gesproken!

117 reacties
@ Geert
Sculptured by nature, daar mag geen onduidelijkheid over bestaan

1 reacties
Hansie1 reacties
25-03-2010 | 21:27 uur
zie jij marokanen niet doen?
hun profeet mohammed lag al met een 12 jarig meisje in bed (fatima)
wel eerst je huiswerk doen he voor dat je begint te blaten.
En badr je blijft een lozer en een aanfluiting voor heel de k1 en respect zal je nooit krijgen want dat is iets wat je hoort te verdienen en hoe jij je gedraagt zal en kan je het nooit krijgen je hebt geen ruggegraat!!!


Nu op TV
Straks op TV