- AT5 Producties
- Adverteren op AT5
- Bereik
- Tarieven
- Aanbiedingen
De Nederlandse honkballers zijn wereldkampioen. En dit moet natuurlijk gevierd worden met een feestelijke rondvaart door de Amsterdamse grachten.
Het honkbalteam wordt officieel pas op 11 november gehuldigd in, naar alle waarschijnlijkheid, Haarlem of Utrecht. Maar waarom tot dan wachten als het zaterdag ook prima vaarweer is?
Daarom biedt AT5 onze honkballers in samenwerking met rederij 't Smidje een rondvaart aan! Onze honkballers en hun aanhang mogen komende zaterdag verdeeld over twee boten een feestelijke vaartocht door de grachten maken.
Catcher Bas Nooij was dinsdag te gast in het AT5 Nieuws. Nooij reageerde verrast op het aanbod. 'Een rondvaart door Amsterdam zou wel het mooist zijn, maar normaal moet je daar tweede voor worden', grapte de kersverse wereldkampioen.
Nooij legt het aanbod voor aan zijn teamgenoten. AT5 gaat op haar beurt in overleg met de gemeente om de rondvaart komende zaterdag mogelijk te maken.

16 reacties
Wat vind jij?
Voeg reactie toe1049 reacties
Haarlem is toch de honkbalstad van Nederland? Gun Haarlem eens iets. Is slechts 7 minuten treinen vanaf Sloterdijk.
niet oké
561 reacties
Bas, waarom vertelde je het niet even in DWDD, was zeker voor veel mensen reden om jullie te eren op zaterdag.
niet oké
772 reacties
Als die wedhouder langs de waterkant staat te zwaaien ,zal er toch wel 1 iemand een duwde willen geven namens allen die van een ***geintje** houden
ik bedankt vast degene die het doet ,en zal het openlijk neerzetten als ik het zelf heb kunnen doen

201 reacties
Waarom in Amsterdam en niet in Haarlem, hoofdstad van het Nederlandse honkbal?
niet oké
977 reacties
Klasse AT5, deze jongens die gewoon giga minder verdienen dan de verwende voetballers (die maar 2e werden), verdienden dit zeker.
En ja mensen tuurlijk is Haarlem de honkbalstad, maar laat de jongens nog ff in hun heerlijke overwinningsroes op een baat zaterdag a.s.
Het is toch van de zotte dat de mannen een paar weken moeten wachten op een echte huldiging.

63 reacties
Ze hebben een mooie prestatie geleverd en verdienen een groots onthaal. Alleen, al die allochtonen op een boot door Amsterdam... mag dat wel van de PVV en andere allochtonenhaters? Straks krijgen mensen nog het idee dat allochtonen ook een positieve bijdrage leveren aan de Nederlandse samenleving en geschiedenis. Moet niet gekker worden!
niet oké
20 reacties
@Erkawee
Gefeliciteerd, je hebt zojuist de prijs gewonnen voor de meest onzinnige reactie bij een nieuwsbericht...
Wil je ook een rondvaart?

208 reacties
Hee Smidje......AT5 hier...
Als jij die gasten nou een paar bootjes geeft, dan maken wij een mooi artikeltje met een directe link naar jullie website.
Deal..???

63 reacties
@gast0056: als je mijn reactie alleen leest in de context van dit specifieke nieuwsbericht dan is ie best onzinnig, dat geef ik grif toe. Maar ik schreef mijn reactie in de bredere context van alle andere nieuwsberichten en reacties daarop waaruit opgemaakt kan worden dat een deel van de reageerders hier op z'n zachtst gezegd niet blij zijn met autochtonen en continu benadrukken dat ze een last zijn voor onze samenleving. Dit honkbalteam bewijst juist dat allochtonen en autochtonen samen fantastische resultaten kunnen boeken. Ik kan me voorstellen dat dit tegen het zere been is van de allochtonenhaters. En wanneer zij nu opeens juichen en toch blijven volhouden dat allochtonen alleen maar een last zijn, toont dat hun hypocrisie aan.
niet oké
54 reacties
@Wortelkaas, er staat toch nergens dat Haarlem niks aanbiedt. Volgens mij wordt er nog druk overleg gevoerd over een huldiging en waar deze evt. zal plaatsvinden, maar biedt AT5 dit zelf aan los van enige andere huldiging. Lijkt me natuurlijk wel dat er ook in Haarlem is geregeld gaat worden ivm hun naam qua honkbal.
niet oké
Wat vind jij?
Voeg reactie toe
Nu op TV
Straks op TV