De 38-jarige bewoonster van een woning in Noord is in de nacht van dinsdag op woensdag door een steekpartij om het leven gekomen.
Dat gebeurde in een woning aan de Andoornstraat, meldt de politie. Haar 12-jarige dochter belde kort na één uur met 112 dat haar moeder was neergestoken.
De politie gaat uit van een misdrijf. Het meisje is inmiddels ondergebracht bij haar vader, laat een woordvoerder weten. Hij woont ergens anders.
De politie heeft de straat afgezet en onderzoekt de zaak. Ook bij een ander huis in de straat doet de politie onderzoek. Volgens buurtbewoners is dat het ouderlijk huis van de ex van de vrouw. De ex van de vrouw is volgens de politie echt absoluut geen verdachte.
De dierenambulance heeft afgelopen nacht de kat van de vrouw opgehaald.
Klik hier voor meer foto's.
33 reacties
Geef je reactieCoriolanus 305 reacties
Kom ook in Amsterdam wonen. 't Is een moordstad!
niet okéRF 122 reacties
Noord = moord
niet okéMister Tony 719 reacties
Dat stadsdeel hebben ze ook alleen maar laten verloederen...
niet okéSterkte voor de familie en nabestaanden !
Ner 10 reacties
Mordstad.
niet okéThijs van de plantage 532 reacties
Er gebeuren hier dingen die het Noorderlicht niet kunnen verdragen!
niet okéOrteel 77 reacties
Geen Hoofdletters?
niet okéjulian 95 reacties
"Haar 12-jarige dochter belde kort na één uur met 112 dat haar moeder was neergestoken."
niet okéWat sneu
dree1960 1 reacties
Nu ligt het weer aan Noord,,,,, gebeurt toch in alle stadsdelen!
niet okéhoort gewoon bij een grote stad , hoe triest zoiets ook is.
peter-van-abbe 659 reacties
Komt steeds vaker en overal voor.Wat een triest nieuws dit!
niet okéAmstelredam 782 reacties
Ook de schuld van de jongeren die op straat hangen?
niet okéDe crips? De bloods? De Hells Angels of de Hooligans?
Verschrikkelijk dat dit gebeurt is.. Geen woorden voor. Hopelijk komt het met het meisje nog goed komt.
racert 666 reacties
Dat je dit zolang je kind en jezelf kan aandoen.
niet okéMuro01 @ Antwerpen 608 reacties
@ Thijs en al die andere mongolen die grapjes willen maken.
niet okéIk hoop dat vandaag of morgen een van u familieleden hetzelfde overkomt en dat er dan net zoveel grapjes over word gemaakt.
Er is iemand vermoord een klein meisje die er waarschijnlijk getuige van is geweest hebben jullie enig idee wat voor trauma zij nu heeft?
Maar nee leedvermaak is het voor jullie, ik hoop dat jullie familie ook stuk voor stuk voor jullie ogen sterven en hoop dat jullie ook een hele pijnlijke en langzame dood tegemoet komen.
190 reacties
In het stadsdeel van Amsterdam Noord werken heel veel Surinaamse, Marokkaanse & Turkse vrouwen en veel Hollandse vrouwen met een MBO opleiding die gewoon simpelweg niet kwalitatief genoeg zijn om dit werk te verrichten. Je kan wel Nederlands spreken en opdrachten uitvoeren en heen en weer lopen en telefoongesprekken opnemen.
niet okéMaar wat doen ze ermee? Uit vele schijven ze de klachten gewoon door hoor. Surinaamse, Marokkaanse & Turkse vrouwen hebben van die crimineel achtige mannen waarbij ze alleen zeggen dat dit de taak van de politie is:
Alleen dat is niet goed, een MBO pespectief. Zij staan te genieten dat dit in Amsterdam Noord gebeurd zodat zij normaal kunnen bevonden worden: niet dus.
Miss B. 46 reacties
Voor Jochem Cohen, je kan er niets aan doen. Iemand zal wel van je houden.
niet okéHeb hier een link wat in anderhalf minuut omschrijft met wat voor soort persoon ( Jochem Cohen) wij (at5 lezers) te maken hebben.
Heel veel sterkte voor nabestaanden en zkr voor het meisje! Verschrikkelijk wat er gebeurd is.
De Rechter 845 reacties
@Jochem Cohen:
niet okéDe lamme leidt de blinde -:)
Ga zelf eerst even je VMBO afmaken want van grammatica heb je blijkbaar geen kaas gegeten !
WTF!?!... 209 reacties
@De Rechter...
niet okéAch mijnheer de rechter....
Niet zo streng hoor tegen Jochem Cohen. Hij is zwakbegaafd en daar hoort u als rechter anno 2012 toch wat meer rekening mee te houden.
Import 020er 1475 reacties
@Miss B.
niet okéIk snap je ergernis over Jochem Cohens (zoveelste) debiele reactie, maar om autisme er nou bij te halen... De gemiddelde autist is minder irritant dan hem.
Mister Tony 719 reacties
Misschien is Jochem wel dat rare zoontje van één van die Ouwehoeren...
niet okéBateman 1577 reacties
Noord, wat een fantastisch stadsdeel is het toch. Een heerlijke, multiculturele smeltkroes van louter harde werkende mensen. Je kan er ook zo fijn winkelen. Maar dan: al die negatieve berichtgevingen.... Wat heeft AT5 tegen dit deel van Amsterdam?
niet okéhassan el baktaoui 1 reacties
verschrikkelijk nieuws. heel veel sterkte voor dat 12 jarige meisje. verschrikkelijk om zo iets mee te maken. ik hoop dat alles goed komt met haar
niet okéMister Tony 719 reacties
Dit is zeker verschrikkelijk voor dat kind. Hoop dat dit meisje héél goed wordt opgevangen...
niet okéMcMurat 3 reacties
Is Erg Ik ben Verdrietig het was een moeder van me oudeschoolgenoot En het was een goeieVrouw Ze was zo lief Mrj OUDEKLASGENOOT ik sta altijd klaar voor je
niet okéMurat 3 reacties
Het was een goeie vrouw Maar neit komen wonen in noord is Gevaarlijke buurt :'( die meisje was em oudeklasgenoot
niet okéKlasgenoot ik sta altyd achter je XxX
JanIX 1406 reacties
We zitten in een geweldspiraal, jammer. Sterkte voor de nabestaanden en vooral voor de dochter die haar moeder zo heeft moeten vinden. Treurig. RIP.
niet okéJacob II 2438 reacties
Wat ongelooflijk triest voor dat kind!
niet okéGissen over de achtergronden van zo iets, is als je mensen in hokjes gaat stoppen altijd verkeerd denk ik.
Het zijn dan toch de onderbuik gevoelens die parten gaan spelen.
Je moet de mens als mens zien en niet als blank of zwart, moslim of christen.
We zijn allemaal maar mensen.
En misschien was de dader inderdaad iemand met een gekrenkt ego!
Maar of die zwart of moslim is, interesseert me totaal niet, omdat dit van geen enkel belang is!
Elisa van Hees 256 reacties
Veel reageerders proberem zich beter, en net iets geschoolder voor te doen,als ze zijn....Jammer dat het niet echt gelukt is..
niet okéJammer dat dit soort incidenten steeds vaker voor komt,en daardoor de lading minder indruk op medebewoners maakt..
Nog 3-4 jaar geleden werden er ALTIJD stille tochten gehouden,...maar dat ebt ook al weg!
Nederland is door en door verrot ,door dat vele multiculti bewoners het niet aankunnen in een land te wonen waar alles moet kunnen....zelfs eerwraak moord en doodslag.Om van andere criminaliteit maar te zweigen.
I Am*dam 503 reacties
@Miss B. hahaha geweldig!!! :-D
niet okéEn ach profielfoto van Thijs van de Plantage zegt genoeg, met een beetje mazzel kan hij behalve het onzin uitkramen ook nog zijn eigen veters strikken.
@Muro01 @ Antwerpen
Jij bent echt zwaar gestoord om mensen 'vandaag of morgen" dood te wensen die hier part of deel aan hebben. brrr laat je nakijken gaat niet goed daar in die bovenkamer van je!
patries 60 reacties
Gadverdamme!!!
niet okéheel maar dan ook heel erg zielig voor dat meisje van 12
Ik wens dan ook haar en haar familie heel veel sterkte toe wat zal dat meiske het moeilijk hebben ze zag wat er gebeurt is zo te horen..
verschrikkelijk...
Pays Bass 299 reacties
"echt absoluut" ??
niet okéjolanda 40 2 reacties
lieve m wat vreselijk dat je dit moet meemaken .ik wens je heel veel sterkte in de komende tijd toe .en dat je goed word opgevangen door je naaste familie en je vader.tis gewoon te triest voor woorden .
niet okéMoeny 198 reacties
Vreselijk dit allemaal.
niet okéIk ken de vrouw niet,ik ken haar dochter niet en toch laat het me vandaag maar niet los.
Gelukkig heeft de dader zich (de eventuele) dader zich gemeld maar ja...
daarmee heeft het meisje haar moeder niet terug.
Jolanda: super dat jij de naam niet voluit hebt neergezet.
(in een reactie bij de foto's zijn de volledige namen van zowel moeder als dochter neergezet)
Zo respectloos!
(jammer maar helaas is dat de maatschappij.)
melissahogers 1 reacties
altijd de goede mensen die dood gaan het is echt niet leuk ik woon zelf ook in de straat dus ik ken de mensen en toon een beetje respect sommige mensen moeten echt opletten wat ze neerzetten
niet okém ik wens je heel veer sterkte xx
Stoeptegel 54 reacties
zal zeker een jugoslaaf zijn
niet oké